Cyberpunk 2077 Phantom Liberty yeni oynanış videosu yayınlandı

Gösterilen yetenek ağacı, yeni araçlar ve silahlar gibi özelliklerin büyük bir kısmı ana oyuna da eklenecek diye duydum, DLC sadece hikaye mi olacak yoksa ekstra özellikler barındırıyor mu ?

Normal oyunda yapmaları gerekenleri DLC'ye mi sakladılar yoksa yetiştiremediler mi :D

Yetişmedi tabii ki, çıkış gününde bile dev gibi yama alan oyun. Developerların kıçından alev çıkıyordu yönetim kurulunun saçmalasından ötürü. Yine iyi toparladılar, DLC'ye de sağlam çalışmışlar gibi duruyor.

Hatalardan ders çıkardıkları sürece sorun yok. Son 2 senede çıkan rezalet oyunları toplasak Cyberpunk'ın ilk çıkış hali bile iyi kalıyor yanlarında.

Gösterilen yetenek ağacı, yeni araçlar ve silahlar gibi özelliklerin büyük bir kısmı ana oyuna da eklenecek diye duydum, DLC sadece hikaye mi olacak yoksa ekstra özellikler barındırıyor mu ?

Ana oyunda da olur tabii.

Yetişmedi tabii ki, çıkış gününde bile dev gibi yama alan oyun. Developerların kıçından alev çıkıyordu yönetim kurulunun saçmalasından ötürü. Yine iyi toparladılar, DLC'ye de sağlam çalışmışlar gibi duruyor.

Hatalardan ders çıkardıkları sürece sorun yok. Son 2 senede çıkan rezalet oyunları toplasak Cyberpunk'ın ilk çıkış hali bile iyi kalıyor yanlarında.

Ana oyunda da olur tabii.

Doğrudur hocam.

Şu oyunu almak hep aklımdada bir türlü denk getiremiyorum parayı.

Oyun ilk çıktığı zamanlar sorun doluydu ama düzeltmişler sanırım. GTA SA ile karşılaştırması bile vardı. Akıllanıp oyunu daha iyi yapmaları iyi bir şey. Parayı alıp kaçmamışlar. Yeni bir şeylerde ekliyorlar. Bir şu DLC çıksın oynarım belki. Deneyip bakacağım gerçekten iyi mi diye. Açık dünya oyunlarını daha çok beğeniyorum.

Son düzenleme:
Şu an ikinci kere oynuyorum bu oyunu. En son ilk çıktığında oynamıştım, insanlar "Oyun toparlandı abi ya." dedikleri için tekrar oynayayım dedim. Oyun çıkalı 3 sene olmasına rağmen hâlâ hata diz boyu. Ana görevlerde bile saçma sapan hatalarla karşılaşıyorum. Bundan sonra da herhangi bir CDPR ürününe güvenip de satın almam.

Geri
Yukarı