İnceleme Cyberpunk 2077

Ben 70 saat oyun deneyiminde 2 bug ile karşılaştım, yüksek oranda düzeltmeler yapılmış gerçekten.

Ben 70 saat oyun deneyiminde 2 bug ile karşılaştım, yüksek oranda düzeltmeler yapılmış gerçekten.

Sen şanslı olanlardansın. Ben oyunu her şeyiyle tamamen bitirdim ve birçok ufak hata gördüm. Kesinlikle eskiye göre daha iyi hâlde ama çıkışı üzerinden 3 sene geçti, daha iyi olmalı.

Sen şanslı olanlardansın. Ben oyunu her şeyiyle tamamen bitirdim ve birçok ufak hata gördüm. Kesinlikle eskiye göre daha iyi hâlde ama çıkışı üzerinden 3 sene geçti, daha iyi olmalı.

Sadece bir kere arabam yok oldu, bir kerede duvarın içinde duran NPC gördüm, bu kadar. Her şeyi ile fulledim oyunu.

Ya ben çok şanssızım ya da sen çok şanslısın o zaman, başka ihtimal yok

Oyun dünyasında Batman Arkham Knight'ı anımsattı bana. Orijinal bir şey görmedim.

Johnny Silverhand'in ana karakterin zihninde bulunup bu şekilde ana karakterle iletişime geçmesi bakımından oyun Batman: Arkham Knight'a benziyor. Arkham Knight'ta da Joker, Johnny Silverhand'e benzer şekilde Batman'in zihninde bulunuyordu.

Taaaaa ilk çıktığı gün satın aldım ama hala buglı dendiği için hiç açmadım artık açayim mi sizce?

Taaaaa ilk çıktığı gün satın aldım ama hâlâ hatalı dendiği için hiç açmadım, artık açayım mı sizce?

26 Eylül'de Phantom Liberty eklentisi ve 2.0 güncellemesi gelecek. Bu kadar beklemişken 26 Eylül'e kadar da bekle bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…