Cyberpunk 2077'den nefret ettim!

GTX 1660 Super ile 720P Low'da oynuyorum oyun içinde 35-45 FPS anca oluyor araba sürerken şakamı bu?
İmkansız.

1070 ve 1660 serileri performans olarak birbirine yakın. Ben imzadakiyle ultrada oynadım.

İmzadaki sistem: i5 8600K, Z370 Aorus, Galax GTX1070Ti, 16GB Bellek, 500GB SanDisk Ultra SSD + Seagate 1TB HDD. --Moderasyon

İmkansız.

1070 ve 1660 serileri performans olarak birbirine yakın. Ben imzadakiyle Ultra'da oynadım.

İşlemciden kaynaklı bir darboğazda olabilir ekran kartıma veyahut herhangibr donanımsal bir sıkıntıda olabilir, ama kesinlikle GTX 1660 Super'in Ultra'da çok iyi FPS vermesi lazım. Ben Low'da oynuyorum sıkıntı biraz, belki de RAM'dan dolayıdır ya da işlemciden dolayı darboğazdadır, ama herşekilde ne olursa olsun bu oyunun çok büyük bug problemleri ve optimizasyon sıkıntıları var. Gözüme çok çarpıyor.

Oyunun büyüttüğünüz kadar optimizasyon sıkıntısı yok.

RDR2, Death Stranding, AC Valhalla, Horizon gibi oyunlarda da benzer bir performans almıştım.

Saydığım oyunların da optimizasyonu rezaletti ama kimse bu kadar söylenmedi.

Oyun hypelandığı kadar yok. Araçların hissi baya kötü. Vuruş hissi fena değil. Yakın dövüş kötü. Optimizasyon beklenenden kötü çıktı. Bug dolu. Bu oyun muhtemelen aylar sonra bambaşka bir oyuna dönüşecek. Tüm bu saydığım kötü taraflarına rağmen ağır basan RPG kısmına yoğunlaşırsak gerçekten çok başarılı bir oyun. Ben 15 saatimi gömdüm oyuna. Uzun yıllardır ilk defa bir oyun bana kendisini saatlerce oynatıyor. Her oyun bunu yapamaz. Nefret etmekte haklısın ama kötü yanlarını bir kenara bırakıp oyunun daha ağır bastığı hikaye RPG kısmına bir şans verebilirsin.

Hataları, bugları, performans sorunları dışında gayet oynanabilir bi' oyun gibi duruyor CP2077. Tabii stabil hale gelmesi bi' süreç istiyor en nihayetinde.

RPG sever olarak detaylı karakter yaratma seçenekleri, teması vs. gayet hoş duruyor videolardan gördüğüm kadarıyla. İncelemenizin son kısmında GTA ile hafif bir kıyaslama gördüm. Ben buna katılmıyorum. CDPR, bu oyunu geliştirirken "GTA yapıyoruz" falan mı dedi? İnsanlar niye hep GTA ile kıyaslıyor Cyberpunk'ı?

Oyunun büyüttüğünüz kadar optimizasyon sıkıntısı yok.

RDR2, Death Stranding, AC Valhalla, Horizon gibi oyunlarda da benzer bir performans almıştım.

Saydığım oyunların da optimizasyonu rezaletti ama kimse bu kadar söylenmedi.

Belki de oyun bu kadar büyük hype aldığı içni insanların gözüne çok çarpmıştır, ama sadece olay optimizasyondada bitmiyor, bak şu an buraya niye geldim diyeyim sana, azönce Cyberpunk beni oyundan attı :D buglarla dolu ta sokaktan geçiyorum adamın altında sandalye yok ama oturuyor nasıl bir iş SE, arabaların kaplamaları falan falan hiç gözükmüyor hele şehir içindeki FPS'ler falan falan :D. Saydığın oyunların hiçbirinde Cyberpunk'taki kadar sıkıntılar yok.

Belki de oyun bu kadar büyük hype aldığı için insanların gözüne çok çarpmıştır ama sadece olay optimizasyonda da bitmiyor, bak şu an buraya niye geldim diyeyim sana, az önce Cyberpunk beni oyundan attı. :D Buglarla dolu sokaktan geçiyorum adamın altında sandalye yok ama oturuyor nasıl bir işse, arabaların kaplamaları falan falan hiç gözükmüyor hele şehir içindeki FPS'ler falan falan :D. Saydığın oyunların hiçbirinde Cyberpunk'taki kadar sıkıntılar yok.
Dostum, bu dediğin sorunlar senin sisteminle alakalı bence. 1660 Super ile custom Ultra ayarlarda 60FPS oynanıyor oyun. Sisteminde sorun olanlar oyuna bahane aramaya başlamış gibi geliyor artık bana. RTX 2070 ile Ultra 2K'da şu ana kadar sorunsuz oynadım oyunu. Oyundan 1 kere attı bir daha görmedim. Bug ile karşılaştığım oldu ama o kadar da sırıtmıyordu, eğer oyundan kaynaklı bir problemse yakında gelecek güncellemeler ile çözeceklerdir.

Dostum, bu dediğin sorunlar senin sisteminle alakalı bence. 1660 Super ile Custom Ultra ayarlarda 60FPS oynanıyor oyun. Sisteminde sorun olanlar oyuna bahane aramaya başlamış gibi geliyor artık bana. RTX 2070 ile Ultra 2K'da şu ana kadar sorunsuz oynadım oyunu. Oyundan 1 kere attı bir daha görmedim. Bug ile karşılaştığım oldu ama o kadar da sırıtmıyordu, eğer oyundan kaynaklı bir problemse yakında gelecek güncellemeler ile çözeceklerdir.

RAM kaynaklı olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı