Cyberpunk 2077'den nefret ettim!

TheEnd33

Hectopat
Ya arkadaşlar bu nasıl bir oyundur? O kadar para verdik o kadar bekledik ben sırf bu oyun için kendime kasa sistem dizdim binlerce para harcadım ve verdiği performans FPS değerleri ve oyundai buglar yüzünden oyun resmen batırmış, bu nasıl bir oyundur? Vallahi billahi sinir krizi geçirdim, oyundaki bugları görünce, affedersin kadının bacağı bir tarafına kaçmış gibi duruyordu, hele PS4'deki Cyberpunk'dan hiç bahsetmiyorum bile, bu oyunu batırmışlar harbiden, ben beğenmedim hiç, sizin görüşlerinizi bilmem ama, GTX 1050 Ti ile bile oynanmıyor bu oyun, e kim oynayacak bu oyunu o zaman nasıl bir optimizasyondur arkadaş, GTX 1050 Ti'nin bile çok az FPS verdiği oyundan nasıl bir kar nasıl bir bekliyor CD projekt? Oyunlarını nasıl satacaklar, bu ülkede veyahut dünyanın büyük bir kısmında, kaç kişide GTX 1050 Ti üzeri kart var? Oran olarak, Türkiye'de ise bu rakam çok az, hem de aynı şekilde dolar falan falan diyerek, 300TL verdik üstüne bir de bilgisayar 6000-7000TL civari monitörü kırdım bu lanet oyun yüzünden onun da zararı var neredeyse 10000TL zarara girdik, tamam işte güzel bir optimizasyonlu oyun olsaydı bu buglar olmasaydı, oyun müthiş olurdu ama seyir zevkini çok kötü bozuyor arkadaş, ikide bir oyundan atıyor anlamsız yere kapanıyor, bu nedir? O kadar sene bekletip milleti gaza getirdiniz vallahi verdiğiniz şeye bak. Hiç gazlamayacaktınız milleti arkadaş, bu arada GTA bundan bin kat daha iyi, ben GTA'da daha çok eğleniyorum. Ve de GTA daha kaliteli bir oyun, en iyisi ben GTA 6'yı bekliyeyim.

Geri
Yukarı