Cyberpunk 2077'nin korsana karşı önlem almaması

Emek emek diyorsunuz da şöyle düşünün bir oyuna 300-400TL vermişsiniz 1.5-2 yıl sonra yeni bir oyun çıkarmış ve eski oyuna destek vermiyor oyun buglarla dolu parayı alıp öyle bırakıp gitmişler. Böyle sayısız oyun var. Bir oyuncak aldığını düşün. Oyuncak kırık gelirse ya da vaad ettiği şeyleri yapmıyorsa sen bunu iade eder misin edersin. Ama oyunda ne olacağını bilemiyorsun. Vaad edip paraları aldıktan sonra kaçıp gidebiliyorlar. Kimse bir şey yapamıyor. Onun garantisini kimse veremiyor.
Size zaten iade için imkan sunuluyor. Belirli bir saat ve gün içerisinde iade hakkınız oluyor. Buradan eksi not aldınız. Varsayım üzerinden hareket ediyorsunuz. İncelemelere bakarsınız, şu an almazsınız. Ama ne alırsanız alın, korsan ya da ödemesi yapılmamış her ürün için "emek" kelimesi her daim geçerlidir. Fırından ekmek ya da mağazadan ayakkabı aldığınızda nasıl ödemesini yapıyorsanız, burada da bir ödeme o kuruluşun hakkıdır.

Bu oyun için 250 verilmez demiyorum ama bazı oyunlar var gerçekten hak etmiyor. Sadece insanların ceplerindeki parayı almak için oyun yapıyorlar asıl onlar hırsız.
O halde almazsın? Sana silah zoruyla al diyen yok, korsan oynaman için sebep olamaz zaten. Alım gücünü ortaya koyacak isen devlete gideceksin, yapımcılar zaten elinden geleni yapıyor. Neyse konuyu saptırıyorsun sürekli dostum, o kadar anlattım az mantığın var ise araştırır doğruyu bulursun.

O arkadaşın mesajına göz atarsan anlarsın. 20 saat sürmeyecek, sadece Witcher'a göre biraz daha kısaltıldı o kadar. Zaten 3 başlangıç olacak, haliyle oyunu tam bitirmek için 3 başlangıç yapman gerecek ve 100+ saat demek.
Bu oyun aşırı balon olucak gibime geliyor. Hayırlısı.
@Emre C Konu saptı.

Adamlar DRM'a karşı olduklarını olabilecek her türlü yoldan belirtiyor zaten. Hatta oldukça yaratıcı yollarla yapıyorlar bunu. Misal Witcher 3'deki The Tower Outta Nowheres görevi. Tamamen DRM'ı eleştirmek için dizayn edilmişti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edit: Popüler olan her şeye çöp ve balon benzetmesi yapan tayfada geldiğine göre devam edebiliriz. :)

Bu oyun aşırı balon olacak gibime geliyor. Hayırlısı.
Gibine geliyor olabilir, ancak bunu kanıtlaman gerekir :) Oyun çıkmadığı için söyleminin hiçbir ifadesi de kalmıyor. Oynamadan da buna emin olamazsın, zira herkes aynı düşünceye sahip olmuyor.

Gibine geliyor olabilir, ancak bunu kanıtlaman gerekir :) Oyun çıkmadığı için söyleminin hiçbir ifadesi de kalmıyor. Oynamadan da buna emin olamazsın, zira herkes aynı düşünceye sahip olmuyor.
Aynısı senin içinde geçerli. :D

Aynısı senin içinde geçerli. :D
Ben gördüğümü söylüyorum, senin kanıtın? Benim kanıtım attıkları videolar ve 3 saat deneyimlemiş kişilerin yorumları. Çok istiyorsan güzelce araştırabilir ve oynayan kişilerin yorumlarını görebilirsin. Belli ki bu konu hakkında çok bilgin yok, her CBP 2077 konusunda balon olacak dediğine göre.

Size zaten iade için imkan sunuluyor. Belirli bir saat ve gün içerisinde iade hakkınız oluyor. Buradan eksi not aldınız. Varsayım üzerinden hareket ediyorsunuz. İncelemelere bakarsınız, şu an almazsınız. Ama ne alırsanız alın, korsan ya da ödemesi yapılmamış her ürün için "emek" kelimesi her daim geçerlidir. Fırından ekmek ya da mağazadan ayakkabı aldığınızda nasıl ödemesini yapıyorsanız, burada da bir ödeme o kuruluşun hakkıdır.

2 Saat süre veriyorlar çoğu oyunun da iyi mi kötü mü olduğu 2 saatte anlaşılmıyor zaten. Çoğu firma da artık demo oyun yapmıyor yapanların bazıları da demoya en güzel bölümleri koyuyorlar oyunu alıyorsun bir bakıyorsun diğer bölümleri çöp.

Ben gördüğümü söylüyorum, senin kanıtın? Benim kanıtım attıkları videolar ve 3 saat deneyimlemiş kişilerin yorumları. Çok istiyorsan güzelce araştırabilir ve oynayan kişilerin yorumlarını görebilirsin. Belli ki bu konu hakkında çok bilgin yok, her CBP 2077 konusunda balon olacak dediğine göre.
Size göre olucak. Çünkü oynadığınızda hayal ettiğiniz gibi bir oyun olmayacak. Beklentileriniz aşırı yüksek. Benim fazla bilgim yok özür dilerim, iyi forumlar.

Geri
Yukarı