Cyberpunk 2077'nin korsana karşı önlem almaması

2 Saat süre veriyorlar çoğu oyunun da iyi mi kötü mü olduğu 2 saatte anlaşılmıyor zaten. Çoğu firma da artık demo oyun yapmıyor yapanların bazıları da demoya en güzel bölümleri koyuyorlar oyunu alıyorsun bir bakıyorsun diğer bölümleri çöp.
Size bu verilmeyebilirdi? Zaten üstlerine düşeni yapıp iade hakkı tanımışlar. Yineliyorum: Soru işaretleriniz varsa incelemeleri beklersiniz. Oynanış videolarına bakarsınız. Ona göre alırsınız. Farazi konuşmalar bu konuyu ele almak için makul değil.

Arka sayfalarda korsan konuşması dönmüş açıkçası halen bu durumun dönüyor olması bile çok saçma.
Korsan oyun indirmek ve oynamak bir emek hırsızlığıdır. Bunun aması yoktur. Ülkemizde alım gücü düşük ve oyunu oynamak isteyip alamayan insanlar var evet. Böyle olup da korsan oynayanlara kızmıyorum. Ama bu bir gerçek bunun bir emek hırsızlığı olduğunun yükümlülüğünü alarak oynamak kullanıcıya kalmış. Ancak Avrupa veya Amerika gibi ülkelerde tamamen karşıyım. Sudan ucuz fiyat onlar için oyunlar. Malum para birimi ve alım gücü.

Düzelti: Anasayfama düşmüş gönderi tarihe bakmadım açıkçası sanırım biri yazmış geri silmiş bilmiyorum ya da ben fark etmedim. Hortlatma için özür dilerim.

Pc alacak kadar parası olup oyuna veremeyecek kadar zihniyeti fakir olan insanları mutlu eden bir durum.
Bu da oldukça hatalı bir cümle bana kalırsa. 2-3 sene önce dizilen ortalama bir bilgisayar 720P'de oyunu açar diye düşünüyorum yani AMD tarafında 1080P 30 FPS Low RX 480 olarak belirtilmiş. Ama tabi ki bu emek hırsızlığını olumlamaz.

Oyun iyi olsun kötü olsun umurumda değil bir oyuna Türkçe dıl destegı eklıyorlarsa o oyun parayı sonuna kadar hak edıyor bence yapımcının dıger oyunlarınıda biliyoruz pişman olucagımı dusunmuyorum ileride Türkçe dil desteği istiyorsak almalıyız kesinlikle.

Ön sipariş ile bile gayet güzel kazanmışlardır. Witcher 3 ile kendilerini kanıtladılar. O parayı sonuna kadar hak ediyorlar. Birçok kişi alacaktır.
DRM işi ile uğraşıp hem potansiyel olarak performanstan ödün vermek hem de oyunu geliştirmeye harcanabilecek kaynakları ona yönlendirmek çok da mantıklı değil bence.
800 Milyon Dolar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı