Cyberpunk 2077'ye para ödeyerek saflık mı yapıyoruz?

Okumadan saçma sapan cevaplamayın!

Yahu, ben 250 TL para ödemişim, daha oyuna girememişim. Adamlar crackli şekilde para ödemeden direkt oyuna girebiliyor!🤬 Bu nedir yahu? İade edeceğim, ben de korsan indireyim o zaman. Neymiş koruma yokmuş! Şaka mı bu! Biz parayı ağaçtan mı topluyoruz? Adamlar dalga geçiyor bir de üstüne. Ben Single oyun sevmediğim halde adamlar o kadar emek vermiş, Türkçe dil desteği yapmış diye orijinal alacağım ama bunun gibi korsancılar yüzünden adamlar bize oyunda dil geliştirmek istemeyecek. 😡

Korsana bu oyuna kadar karşıydım ama bugünkü olanlardan sonra resmen bu oyunda biz para ödeyerek alanları saf yerine koyuyorlar. Bu duruma aşırı canım sıkıldı. 250 TL az değil arkadaşlar. Bu yapılan para ile satın alınanlara terbiyesizliktir! Bu duruma CD projekt göz yumuyor! 😡

Gerçekten merak ediyorum. Korsan oynayacak olanlar, bizim için ne düşünüyor? Lütfen korsan oynayacak olanlar bu sorumu cevaplasın!

Boşuna nefesinizi yormayın, ülkemizde emeğe saygı diye bir şey yok. Cyberpunk'a gelince; o korsan kullananlara bir şey diyemezsiniz, şu an elimde para bulunmadığı için ben de korsan indirdim, fakat ben yapımcıya saygı duyduğum için elime para geçtiğimde oyunu satın alıyorum. Korsan kullananlara lafım yok ama bazı seviyesiz insanlar var ki bunlar orijinal kullananlara enayi gözüyle bakıyor, bilmiyorlar ki onlar enayilerin ve seviyesizlerin önde gidenleridir!
Benim bu oyunu oynayacak bir sistemim yok ama eğer oynasaydım korsan oynardım. CS gibi oyunlar hariç asla Online oynamam ve sevmiyorum. Buna GTA V'de dahil. Onu da ilk korsan bitirdim, sonradan Epic’ten ücretsiz aldım ama yine Online oynamadım. Yorumumu beğenmeyen arkadaşlar olabilir ama para vermeyi sevmiyorum böyle şeylere. Paramı çöpe atmış gibi geliyor.

O zaman oynama, çöpe gitmiyor o para! Ücret ödemeden oynayarak adamların hakkına girmiş oluyorsun.

Son düzenleme:
Sen şu an oyunu oynayamıyorsan tepkini oyun geliştiricisine gösterebilirsin. Korsan oynayanların burada seni rahatsız ettiği konu ne? Parası oyuna yetişmeyen insanlar da bırakın bu zevki tadabilsin. Bu kadar gaddar olmayın. Parası olup yine de kaçak işlere savrulan insanlar yorumumum dışındadırlar. Onlara diyecek laf yok..

Sen şu an oyunu oynayamıyorsan tepkini oyun geliştiricisine gösterebilirsin. Korsan oynayanların burada seni rahatsız ettiği konu ne? Parası oyuna yetişmeyen insanlar da bırakın bu zevki tadabilsin. Bu kadar gaddar olmayın. Parası olup yine de kaçak işlere savrulan insanlar yorumumum dışındadırlar. Onlara diyecek laf yok..
Kardeşim, adam dalga geçiyor resmen. Para ödeyene saftır diyor. Zaten oyun çok kötüydü, iade ettim. Para verseler bile oynamam.

Kardeşim, adam dalga geçiyor resmen. Para ödeyene saftır diyor. Zaten oyun çok kötüydü, iade ettim. Para verseler bile oynamam.
Bu kadar kesin yargılarla firmayı hemen rafa kaldırmayın bence. Bakalım şubat güncellemesi neler getirecek. Tabii oyunun bazı vaatlerini yerine getirememe durumu mevcut şu anda. Artık onlardan umudu kesebiliriz. (Rpg ögeleri gibi vs.)

Yeni konular

Geri
Yukarı