Çözüldü Cyberpunk nasıl bir oyun?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu oyunun adını son zamanlarda çok duyuyorum ama Cyberpunk'un nasıl bir oyun olduğu hakkında hiçbir bilgim yok. Amaç ne? Eğlencesi ne? Tavsiye eder misiniz? Oyun hakkında düşünceniz ne?

Arabaların havada uçtuğu adamların uçaklardan daha büyük olduğu uçaklar yolda giden bir bug oyunu.

Arabaların havada uçtuğu adamların uçaklardan daha büyük olduğu uçaklar yolda giden bir bug oyunu.
Pc sürümünde buglar çoğunlukla düzeltilmiş durumda.
Bu oyunun adını son zamanlarda çok duyuyorum ama Cyberpunk'un nasıl bir oyun olduğu hakkında hiçbir bilgim yok. Amaç ne? Eğlencesi ne? Tavsiye eder misiniz? Oyun hakkında düşünceniz ne?
Kesinlikle şans verilmesi gereken bir oyun, sevip sevmemek kişiden kişiye göre değişir. Yeterli bir sistemin varsa denemeni tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu incelemeyi Cyberpunk'a yapılmış gibi dinle.

Çıktığı günden beri zaman zaman dönüp acaba düzeldi mi diye bakıyorum ve böyle yapa yapa 20 saat kadar oynamış bulundum. Tavsiyem kış indiriminde alman olacaktir şu anda hâlen çok fazla can sıkan bugları mevcut ve PC'de oynuyorum. Oyun hâlâ oynanabilir değil ve tabii optimizasyonu da bir o kadar kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de şey eklemek istiyorum söylemeyi unutmuşum:
(Oyun ilk çıktıgında oynadım)
Market ve araçlar çok pahalı geliyordu bana göre...
Görevin tekinde bir bug vardı 4.000 para birimi olan bir çip'i bug yapıp alıp satarak her seferinde 4K kazanılıyordu.(Ucuza alıp pahalıya satılıyordu bug sayesidinde)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sayede para kastım yoksa görevler çok düşük para veriyor ve hiçbir şeyi karşılamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı