Darling in the Franxx nasıldır?

Dediğim gibi horimiya cidden güzel ve aktif bir anime bakabilirsin. Aynı zamanda slice of Life romantizm animesi.

Dram ve biraz romantizm ağırlıklı varsa iyi olur aslında.
Hocam 2-3 saate yazarım, yemek yiyeceğim de, kusura bakmayın. Diğer hocalarım yardım eder size. Ben boş zamanlarımda takılıyorum animelere yani. Bu arada harem sorun olmazsa (bazen cidden küfür ettirebiliyor çünkü) Oreshura deneyebilirsiniz. Belki başlangıç için pek iyi olmayabilir ama güzel bence. Yine harem sorun olmazsa 5-Toubun no Hanayome izleyebilirsiniz. Biliyorum anime önermede çöpüm ama şimdilik aklıma ancak bunlar geldi. :D Ha bu arada biraz cinsellik isterseniz Asterisk War önerebilirim. İlk izlediğim animeydi, cidden seviyorum o animeyi. Nedenini bilmiyorum ama güzel geliyor. Tabii animeyi sevmeyen de çok. Ama ben seviyorum. :)
Romantizm istiyorsan bunny girl sempai öneririm.
Onu izliyorum ben de şu anda, bitirince güzel sonu varsa öneririm ben de insanlara. :D

Hocam 2-3 saate yazarım, yemek yiyeceğim de, kusura bakmayın. Diğer hocalarım yardım eder size. Ben boş zamanlarımda takılıyorum animelere yani. Bu arada harem sorun olmazsa (bazen cidden küfür ettirebiliyor çünkü) oreshura deneyebilirsiniz. Belki başlangıç için pek iyi olmayabilir ama güzel bence. Yine harem sorun olmazsa 5-toubun no hanayome izleyebilirsiniz. Biliyorum anime önermede çöpüm ama şimdilik aklıma ancak bunlar geldi. :D ha bu arada biraz cinsellik isterseniz asterisk war önerebilirim. İlk izlediğim animeydi, cidden seviyorum o animeyi. Nedenini bilmiyorum ama güzel geliyor. Tabii animeyi sevmeyen de çok. Ama ben seviyorum. :)

Onu izliyorum ben de şu anda, bitirince güzel sonu varsa öneririm ben de insanlara. :D

Hocam filmini izleyin asıl son orada.

Geri
Yukarı