Decathlon Türkiye'nin LGBT paylaşımı ve olanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

foreignersgod

Kilopat
Yer
Compton
Daha fazla  
Şu paylaşıma atmadıkları linç kalmamış. Umarım linç eden herkesin oğlu veya kızı homoseksüel olur. Türkiye ne zaman Arabistan kafasından çıkacak bilemiyorum.
İslam devleti diye bir şey olmadığını biliyorum. Öyle sanan insanları ifşalamak için anket koydum.
1591362386145.png

Son düzenleme:
@Jira Zaten olmadığını biliyorum. İslama atılacak oyları görmek istiyorum. Tek akıllı siz değilsiniz.

Decathlon bir duyarlılık yaratmaya çalışmış, paylaştığı şey de doğru. İnsanları din, dil, ırk ve cinsel yönelimlerine göre ayrıştırıyoruz maalesef. Ayrıştırılmamalı.

Dünyada iki çeşit insan vardır: iyi ve kötü insan. Cinsiyetlerine göre insan diye bir şey olmamalı. İnsan insandır; LGBT imiş, erkekmiş, kızmış falan filan; bunlar saçma sapan ayrıştırmalar. Vay efendim kızlar ev işi yapar, kocasına hizmet eder, çalışmaz; LGBT'ler topluma yararlı olamaz; erkekler dünyanın hakimidir gibi saçma sapan düşüncelerin bulunduğu bir dünyada yaşıyoruz.

Bu arada, "İslam devleti" diyenlerin düşünce yapısını çok merak ediyorum.

Türkiye Cumhuriyeti, bir İslam devleti değildir. Türkiye Cumhuriyeti, Anayasa'nın 2. maddesinde geçtiği gibi Atatürk milliyetçiliğine bağlı; demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir. Ülkemiz, Müslümanların olduğu kadar diğer birçok dini barındırır, kimse kimsenin dini tercihine bir şey söyleyemez.

Arap kafası gibi değimler hoş değil diyeceğim fakat bu toplum baskısı çok ağır bir şekilde var bunu kabul ediyorum ama eşcinselliğin savunulması bir saçmalık hiç kusuruma bakmayın, bunun dinle veya inançla alakası yok, bir hastalık ve tedavisi bulunmakta (içinizde eşcinsel varsa özellikle söylerim, gidin ve tedavinizi olun çünkü hemcinsinizle yaşadığınız ilişki hiçbir çizgide bulunmuyor, sağlıksal olarakta bazı yaşatacağı sorunlar bulunmakta, kendinize zarar vermeyin), ben pedofili ve eşcinselliğin aynı katagoride değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum, birisine uydurulan kılıf din, birisine özgürlük fakat sorun şu:
Her ikisinin de raconu bu değil ve çeşitli tedavileri (alternatif tıb olarak ve bir doktor gözetiminde her iki çeşidi bulunmakta, araştırın lütfen eğer öyle bir sorununuz varsa çünkü gerçekten hoş değil, bu bir cinsel fantazi değil yani) bulunmakta.

Arap kafası gibi değimler hoş değil diyeceğim fakat bu toplum baskısı çok ağır bir şekilde var bunu kabul ediyorum ama eşcinselliğin savunulması bir saçmalık hiç kusuruma bakmayın, bunun dinle veya inançla alakası yok, bir hastalık ve tedavisi bulunmakta (içinizde eşcinsel varsa özellikle söylerim, gidin ve tedavinizi olun çünkü hemcinsinizle yaşadığınız ilişki hiçbir çizgide bulunmuyor, sağlıksal olarakta bazı yaşatacağı sorunlar bulunmakta, kendinize zarar vermeyin), ben pedofili ve eşcinselliğin aynı katagoride değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum, birisine uydurulan kılıf din, birisine özgürlük fakat sorun şu:
Her ikisinin de raconu bu değil ve çeşitli tedavileri (alternatif tıb olarak ve bir doktor gözetiminde her iki çeşidi bulunmakta, araştırın lütfen eğer öyle bir sorununuz varsa çünkü gerçekten hoş değil, bu bir cinsel fantazi değil yani) bulunmakta.
Düşüncelerime tercüman oldun hocam, eline sağlık.

Cinsel eğilim doğuştan gelen bir şey diye biliyorum. Yanlış mıyım?
bir hastalık ve tedavisi bulunmakta

Eşcinselliğin hastalık olmadığı 1974'te Amerikan Psikiyatri Derneği tarafından açıklanmıştır.

Yani eşcinsellik ruhsal ya da psikolojik bir hastalık değildir. Bu, konunun uzmanları tarafından kanıtlanmıştır.

Babasız / annesiz büyümek ya da çocukken istismara uğramak gibi durumların insanı eşcinsel yapmayacağı bilimsel bir gerçektir. Kısacası eşcinselliğin bir hastalık olduğunu düşünüyorsanız, bilim bunun aksini söylüyor!

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı