LGBT tercih mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok doğru olan şu, din ne derse onu yapıyoruz ve bilimsel verilere sırt çeviriyoruz.

Ben bir ateistim. Senden 30 kat daha çok siyaset, gündem gibi konularda bilgim var ve şunu söyleyebilirim LGBT radikal solcuların solcu propaganda yapmak için kullandığı bir araç, eş cinsel hakları onların umurunda değil tek istediği propaganda. Sen eş cinsel olarak eziliyorsan insan olduğun için ben bir insanım bana ayrımcılık yapmayın de eş cinsel olduğun için değil insan olduğun için savun kendini.

Sapık bir bireyin cinsel yönelimi umurumda değil. Doğuştan problemi yoksa açık açık sapıklıktır. Bence sen bunu savunarak cahil olma.
Bunu savunmak mı cahillik? Cidden mi?

Nasıl değiştiriliyor bana da anlatın. Kimsenin bilmediği ne biliyorsunuz?

Vay anasını be. Eşcinsellik ile gelişmişlik arasında alaka varmış sözde. O zaman 83 milyon eş cinsel olsun dünyanın en iyi ülkesi olalım nasıl fikir ama?

LGBT'yi desteklemeyen ateist, deist, agnostik yok mu? Tüm LGBT destekçileri dine inanmayanlardan mı oluşuyor? Ayrıca insanların dini inançları seni ilgilendirmez. LGBT'ye laf söylense desteklemiyorsan saygı duy diye yırtınırsınız.
Çoğunlukla İslam'a inanmayanlar LGBT'yi destekliyor. Sebebi malum.

Kimseye dışarıdan müdahale etmeyeceksek pedofilileri cezalandırmayı bırakalım o zaman, bunu mu kastediyorsunuz? Ha ayrıca bu "sınırı aşma" muhabbetinin LGBT ile olan alakası ne? Dünyanın en homofobik halklarına ev sahipliği yapan ülkelerdeki cinsel suç oranlarından falan haberdar mısın?

Aramızdaki diyaloğu sınır muhabbetine çeken sensin senin bilmen lazım. Ben kendi başıma müdahale edemeyeceğimi belirtmeye çalıştım ama anlamamışsın. Cinsel suç oranları umurumda değil madem özgürler, güçlüler vs. kendilerini savunma konusunda da güçlü olsunlar bahsettiğin ülkelerde de eylem yapsınlar göreyim onları. Pedofiliden farkı olmayan bu sapıklara çok taviz veriliyor..
Bunu savunmak mı cahillik? Cidden mi?

Nasıl değiştiriliyor bana da anlatın. Kimsenin bilmediği ne biliyorsunuz?

Doğuştan problemi olanlara lafım yok önceki mesajlarımda da söylediğim gibi. Sorun diğer sapıklarda.

Kendi mahrem yerinde kim ne yapıyorsa yapsın ister erkek erkeğe ister kız kıza isterse grup yapsınlar beni ilgilendirmez ama ben nasıl dışarıya diğer insanların ahlaki değerlerine saygı gösterip çıplak gezmiyorsam bu üyelerinde dışarıda topluma ve toplumun ahlaki değerlerine uygun davranması lazım. Ortalığı ayağa kaldırıp LGBT diye sağa sola savurmak veya toplum içinde erkek erkeğe yada kız kıza aşırı cıvık hareketler sergileyerek birbirlerine sürtünmelerine karşıyım. Aynı şekilde erkek ve kız toplum içinde yine aynı davranışlarda bulunursa buna da karşı çıkar, tepkimi gösteririm. Gitsinler evlerinde ne yapıyorlarsa yapsınlar ama bunu dışarıya vurmak çok saçma. İnsanların bu LGBT olayını her şeye dahil etmesi iyicene sinir eder hale geldi. Ne diziler ne filmler ne oyunlar herhangi bir şeyin içinde LGBT olması artık nefrete dönüşüyor.
Edit: Ayrıca bunun bilimle bir alakası olduğunu düşünmüyorum.
Şimdi ben sokakta kız arkadaşımla öpüşsem tepki mi göstereceksin 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı