Decathlon Türkiye'nin LGBT paylaşımı ve olanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bu arkadaşa hak ettiği bir yorum yazmayacağım. Kendisinin zeka seviyesini anlatan bir kelime kullandığım için geçmişte 3 ayrı moderatör tarafından 1 ay ban yemiştim çünkü.

Gerçekler acıdır! @dogant

Kendisine saygı duymayan insan, başkasından saygı bekliyor ne kadar acı.

Dosya Ekleri

• images (4).jpeg
    images (4).jpeg
    29,9 KB · Görüntüleme: 35
@thesunset Neyin gerçeğiymiş biraz daha açıkla istersen? Burada hala boş boş kendini avutup kendi dinin ortaya koyuyorsun ve saygıya saygı lafından hiçbir anlam çıkaramadığını belli ediyorsun. Bu tür ayrımların sebebi zaten sizin kesim değil mi arkadaşım? Eşcinsel diye gelip saygısız davranıyorsunuz ve toplumdan dışlıyorsunuz, sonra dönüp bize ''Saygı duy yoksa saygı duymam'' diyorsunuz. Sadece acınacak haldesiniz ve gelişen dünyada söz sahibi olamayacak bir kesimsiniz. Sen şimdi git direkt din üzerinden hesap yap, ancak mantığa gelince aklında yerinde durup bak ''din, din'' diye düşünsün :)

O görselden kendisine saygı duymadığı sonucuna nasıl ulaştınız? Ne anlatmak istemiş olabilir sizce orada?
Ben hemen onların anlayacağı cevabı vereyim. Orada dışlandıkları için kullanılan bir kelime yazıyor ve buna karşılık bu pankart var. Ancak o kesim tam çıkarım yapamaz işte :) Olayı gel de mantık ile anlat :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu insanın kendisine, "şerefsizim, onursuzum, yüzsüaüm" demek ile aynı.

Görünen köy klavuz istemez. Klavuzu karga olanın da burnunun nereden çıkmadığını bilir herkes. 👍

Gerçekten o kelimeyi öyle mi çevirdin, yazık herhalde internetten bakıyorsun ve anlatılmak istenenin o olduğunu sanıyorsun. Görünen köy diyorsun ama neyse şimdi din işlerini karıştırmayacağım, ne halin varsa gör. Gelişmemiş dünyanın zekisi :) Kara listeye alıyorum, kendi kendini kazandım diye avut ancak şu konudan uzaklaş lütfen.

@thesunset Kimin kılavuzunun karga olduğu ortada, burnu bok çukurundan çıkmayan kesim belli. Aynada kendi burnunun ucuna bir bak sen, sonra gel burada konuş. Dünya senin küçüçük perspektifine, her farklılığa kapalı aklına göre işlemiyor, bir şeyi "anlamlandıramıyorsan" yorumunu da yapma. Sana mı kaldı kimin neyi seçeceğine karışmak ya da kiminkinin doğru olduğuna karar vermek? Bak @Mert tam söylemek istediğim şeyi söylemiş, yazan ellerine sağlık.

Rönesans ve öncesi dönemin İtalya'sında doğmuş olsan biseksüel olacaktın, es kaza başka dönemde başka bir kültürel yapıda doğdun diye başkalarının tercihlerini aşağılayıp burada bizden saygı bekleyemezsin. Saygı bekliyorsan da alacağın şey saygı değil...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı