Değişim yapılacak ASUS anakart İtopya stoklarında yok

burakalc

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. 2 yıl önce İtopya'dan aldığım ASUS Prime B450M-K anakartımın bozulması sonucu 30/04/2021 tarihinde garantiye yolladım. ASUS beni hatalı buldu ve ücret talep etti. Gereken ücreti ödedikten sonra onarıma başladıklarını söylediler ancak gelinen aşamada anakartımı bozmuşlar ve değişim iade fişiyle tarafıma yollandı. Değişim için aldığım yer olan İtopya'ya başvurmam gerekiyormuş ancak aynı ürün stoklarda yok ve 2 yıl önceki fiyat iade olacak büyük ihtimalle. Sizce nasıl bir yol izleyim diye sizlere danışmak istedim. Bu konudaki haklarım nelerdir? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı yoksa muadilini iste. Yaşadığın sorunu önce Asusa bildir. Yardımcı olamazlarsa şikayetvar'a şikayet et. Sonra da Cimer'e.

para iadesini büyük ihtimalle yapacaklar buna inanıyorum ancak 2 yıl önce aldığım anakartın fiyatı 260 tl şu anda aynı anakartlar 700 800TL maddi olarak kaybım büyük bu yüzden daha önce başına gelen varsa da diye soruyorum THH alıcının yanında oluyor mu böyle bir kanun var mı kur dan dolayı sonuçta fiyatlar arttı
Aynısı yoksa muadilini iste. Yaşadığın sorunu önce Asusa bildir. Yardımcı olamazlarsa şikayetvar'a şikayet et. Sonra da Cimer'e.
şikayet noktasında asus'u mu şikayet etmem gerekir yoksa itopyayı mı ? cihazı bizzat bozan asus ama satıcı da itopya

Yeni konular

Geri
Yukarı