[Değişim Yapıldı] Hepsiburada Kullanılmış R5 1600 AF Gönderdi

Kutunun üzerindeki kargo kodunu HepsiJet,'den sorgulamayı düşündüm sorguladım ve 19 Haziran'da iadeye vermiş, 21 Haziran'da iadesi kabul olmuş sonra da bana gönderilmiş, 1 günde Hepsiburada gebze deposuna ulaşmış ama benim kargom hala ulaşamadı, bakalım ne olacak merakla bekliyorum.

Merak eden varsa bugün yeni ürün gönderdiler, bu sefer kapıda kontrol ettim sıfır ürün sorun yok ama 1 hafta zamanımı çaldılar, yerse mantığıyla kullanılmış ürün gönderdiler, bir daha asla Hepsiburada'dan bir şey almayacağım bu sondu. Siz de dikkat edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak eden varsa bugün yeni ürün gönderdiler, bu sefer kapıda kontrol ettim sıfır ürün sorun yok ama 1 hafta zamanımı çaldılar, yerse mantığıyla kullanılmış ürün gönderdiler, bir daha asla Hepsiburada'dan bir şey almayacağım bu sondu. Siz de dikkat edin.
Sorununuzun çözüldüğüne sevindim.

Aynen öyle hocam, ne bir özür dilediler ne bişey.. Hem kullanılmış ürünü sıfır diye göndericeksin hem de hiçbirşey olmamış gibi sadece değişim yapıcaksın, zaten yapmama gibi bi şansın yok ama bu ayıbın için bir özür dile bari. Stres içinde geçirilen 1 haftanın sorumlusudur Hepsiburada, Para gider gelir ama zamanı geri alamazsın, sayelerinde 1 hafta bilgisayarımı kullanamadım, birde şu an işlemci indirime girmiş ve 1000 tl üstüne 100 tl indirim yapıyorlarmış hafta sonuna özel, eğer adam olsalardı beni mağdur ettikleri günlere sayarak bana o fiyattan gönderirlerdi, Hepsiburada benim gözümde bitmiştir.

Son düzenleme:
Şanslarını denemişler resmen. Hiç yakıştıramıyorum böyle hareketleri firmalara. Küçük düşünmüş oluyorlar.
Evet, şimdi o ürünü kim bilir hangi şanssız insana gönderecekler ve o da belki 1 hafta strese girecek belki farketmeyip kullanıcak, ne diyim yazık. İşlemciye o koruyucu jelatini boşuna takmıyorlar aslında o açıldığı an iade alınmaması lazım, alınıyorsada usulüne uygun gönderilmesi lazım, altındaki macun darmaduman olmuş yersen diye gönderiyorlar.
Bugün genel merkezden arayıp özür dilediler ve hesabıma 100 lira hediye çeki tanımladılar, biraz geç oldu fakat bu davranışları için teşekkür ederim.
Evet, şimdi o ürünü kim bilir hangi şanssız insana gönderecekler ve o da belki 1 hafta strese girecek belki farketmeyip kullanıcak, ne diyim yazık. İşlemciye o koruyucu jelatini boşuna takmıyorlar aslında o açıldığı an iade alınmaması lazım, alınıyorsada usulüne uygun gönderilmesi lazım, altındaki macun darmaduman olmuş yersen diye gönderiyorlar.
Bugün genel merkezden arayıp özür dilediler ve hepsiburada da kullanabileceğim 100 lira hediye çeki tanımlayabileceklerini söylediler, kabul ettim. Böyle bir ayıba az bile ama yine ds teşekkür ederim. Yapmak zorunda değillerdi en azından sorumsuz davranmadılar. Tabi bunun olmasında şikayetvar'ın ve technopatın etkisi büyük. Herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı