[Değişim Yapıldı] Hepsiburada Kullanılmış R5 1600 AF Gönderdi

Uberka

Femtopat
Daha fazla  
Hepsiburada'dan ve Hepsiburada satıcısından almış olduğum Ryzen 5 1600 AF işlemci kullanılmış ürün çıktı. Daha önce bu siteden elektronik harici birçok alışveriş yaptım, böyle bir şeyin başıma geleceğini tahmin etmiyordum. Ürün geldiği gibi heyecanla kutusunu açtım ve fark ettiğim ilk şey işlemcinin koruyucu jelatininin daha önce ortasından kesilmiş ve bantla tekrar sabitlenmiş olduğuydu. Aklıma hemen fanın altına bakmak geldi, kutunun içini açıp fanın altındaki macuna baktım macun dağılmıştı, kafamdan aşağı kaynar sular döküldü. Hemen Hepsiburada'yı aradım durumu anlattım, ürünün sıfırıyla değişimini istedim, Şikayetvar'a fotoğraflarıyla beraber yazdım. İşin en komik tarafı işlemci kutusunun üstüne tükenmez kalem ile benden önce iade eden kişi ya da Hepsiburada ücretsiz kargo gönderi kodunu yazmış, yani ürünün kullanıldığı, iade olduğu kesin ve Hepsiburada bu ürünü bu şekilde bana gönderebiliyor. Siteye güvendim alışveriş yaptım, mağdur ettiler. Ürünü az önce gelip aldılar, gelişmeleri buradan paylaşacağım.

IMG_20210626_155354.jpg

IMG_20210626_155410.jpg

IMG_20210628_031810.jpg

Ürünün satışına engel olan bir durum yoksa bu tip durumlar iade sonrasında yaşanabiliyor. Tabii ki herkes sıfır ürün ister. Ancak 1600 AF artık sıfır bulunması pek de mümkün değil gibi zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada iade almıyor diyenler bu konuya iyice baksın. Ne güzel iade alıyorlar işte. İade almasalar niye iade almıyorlar, alsalar tekrar sattıkları insanlar bana niye iade alınan ürün gönderildi diyor. E ne yapsın bu adamlar, ikiletmeden iade alıp çöpe mi atsınlar. Demem o ki işlemci termal macunu falan sürülmüş keşke bu şekilde iade almasalardi ha iade aldilar keşke bunu düzeltip öyle satsalardi

Sıfır ürün parası ödediğiniz için sıfır ürün istemekte haklısınız. İade ya da değişim ürünü göndereceklerse, fiyatını ve ilan başlığını ona göre ayarlamalılar. Şu anda sizi kandırmış oluyorlar sadece. Hiçbir şekilde mantıklı bir yanı yok.

@JoeBlackk İade gelen ürünü de satsınlar ama usulüne göre satsınlar. Sıfır ürün almak isteyen adama ya tutarsa diye göndermesinler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı