Del 7577 vs Tulpar T5 V17.1

Alacağınız Tulpar hangisi? T7 serisinden ise kullandığım T7 V16.1.2´yi size detaylıca anlatabilirim. Artıları ve eksilerini.

T5 V17.1 düşünüyorum. Yine de bahsedebilir misiniz? Keşke başka model alsaydım diyor musunuz ve ekranın 15.6 inç olması biraz kıllandırıyor beni. Büyük ekran tabii ki daha iyi olur ama en ucuz 17.3 inç tulpar 11 bin liradan filan başlıyor.

T5 V17.1 düşünüyorum. Yine de bahsedebilir misiniz? Keşke başka model alsaydım diyor musunuz ve ekranın 15.6 inç olması biraz kıllandırıyor beni. Büyük ekran tabii ki daha iyi olur ama en ucuz 17.3 inç tulpar 11 bin liradan filan başlıyor.
Başka model değil marka almak isterdim. MSI alsaydım keşke diyorum. Oyun konusunda beklediğimin kat ve kat altında çıktı. Şöyle söyleyeyim PUBG medium-yüksek ayarlarda 80 FPS alırken oyun çöktü ve kapandı. Cihaz daha yeni. Eğer komple oyun içinse 17.3" alın fakat taşıyıp okul işlerinde kullanacaksanız 15" alın. Dediğim gibi beklediğim gibi değil hiç, keşke MSI alsaydım da 1000₺ fazla verseydim.

Başka model değil marka almak isterdim. MSI alsaydım keşke diyorum. Oyun konusunda beklediğimin kat ve kat altında çıktı. Şöyle söyleyeyim PUBG medium-yüksek ayarlarda 80 FPS alırken oyun çöktü ve kapandı. Cihaz daha yeni. Eğer komple oyun içinse 17.3" alın fakat taşıyıp okul işlerinde kullanacaksanız 15" alın. Dediğim gibi beklediğim gibi değil hiç, keşke MSI alsaydım da 1000₺ fazla verseydim.

Anladım, sağ olun. Sürekli oyunlar çöküyor yani. Fakat msi 1000 lira değil 2500-3000 lira daha pahalı diye biliyorum yoksa ben de msi almak isterim

Anladım, sağ olun. Sürekli oyunlar çöküyor yani. Fakat msi 1000 lira değil 2500-3000 lira daha pahalı diye biliyorum yoksa ben de msi almak isterim
Eski kurda 1000 tl idi maalesef. Sürekli çöküyor diyemeyiz fakat çökme durumları yaşanıyor ve FPS konusunda "nihai performans"a alınca yükselme oldu. Video kaydı yaparken 170 FPS alıyordum dün akşam CS'de fakat FPS drop yiyordum aşırı bariz. Video kaydındandır diye bir şey diyemeyeceğim. Not: Kayıt NVIDIA ShadowPlay tarafından yapıldı.

t5 v17.1 kullanıcısıyım. Bir buçuk ay oldu alalı bu oyun canavarını. Israrlı bir şekilde tavsiye ediyorum. CS:GO ultra ayarlarda 180 ve 120 arası fps alıyorum. Isınması ise maximum 68 dereceyi gördüm. Arkadaş t7 den memnun olmayabilir. Bende 120hz ekran için t7 yi tercih edecektim ama bu t5 v17.1 modeli Monster'in yeni kasası. Hele ki turbo fan olayı gerçekten güzel birşey. SSD ve 16 GB ram ile özelleştirerek almanı tavsiye ederim. Herhangi kafana takılan bir şey olursa yardımcı olurum. İyi akşamlar. İyi forumlar.

t5 v17.1 kullanıcısıyım. Bir buçuk ay oldu alalı bu oyun canavarını. Israrlı bir şekilde tavsiye ediyorum. CS:GO ultra ayarlarda 180 ve 120 arası fps alıyorum. Isınması ise maximum 68 dereceyi gördüm. Arkadaş t7 den memnun olmayabilir. Bende 120hz ekran için t7 yi tercih edecektim ama bu t5 v17.1 modeli Monster'in yeni kasası. Hele ki turbo fan olayı gerçekten güzel birşey. SSD ve 16 GB ram ile özelleştirerek almanı tavsiye ederim. Herhangi kafana takılan bir şey olursa yardımcı olurum. İyi akşamlar. İyi forumlar.

Evet ben de dediğiniz gibi özelleştirmeler yaparak almayı düşünüyorum. Çok anlamıyorum fakat pek göremedim, 60hz mi oluyor bu model? 60hz ekranda 60 fps üstüne çıkılmıyor filan deniliyor. Ayrıca 15.6 inç monitör küçük geliyor mu? Fps drop yaşıyor musunuz?
Teşekkürler şimdiden.

Evet ben de dediğiniz gibi özelleştirmeler yaparak almayı düşünüyorum. Çok anlamıyorum fakat pek göremedim, 60hz mi oluyor bu model? 60hz ekranda 60 fps üstüne çıkılmıyor filan deniliyor. Ayrıca 15.6 inç monitör küçük geliyor mu? Fps drop yaşıyor musunuz?
Teşekkürler şimdiden.
Küçük gelmiyor ezelden beri 15.6 kullandım. Memnunum fps dropları yaşamıyorum. Fps olayı gayet net belli ediyor bana göre. 60 fps ile 200 fps arasındaki fark bariz belli ediyor. Rica ederim

Ben de 17.1 almayı düşünüyorum. 17.1 ile donanım açısından farklı olmayan (klavye, subwoofer, 144hz ekran, portlar ve kasa farklı) T5 18.1'in incelemesi Technopat tarafından yapıldı istersen bak. Bu arada Monster müşteri hizmetlerini arayıp sordum sadece dediğim özellikler farklı gerisi aynı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son açtığım konuda arkadaş bana tavsiye etti bence bir göz at:
1)Dell Gaming G515 Intel Core i7 8750H 16GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı
2)Dell Gaming G317 Intel Core i7 8750H 16GB 2TB + 256GB SSD Fiyatı
3)MSI GP63 (17.1 ile aynı işlemci ve ekran kartına sahip)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı