Dell Alienware AW3423DW Türkiye'ye gelecek mi?

Teşekkürler hocam, G-sync nedir? Bahsettiğiniz model PG279Q 165hz olan model NVIDIA'nın destek listesinde bile yok hocam, Ne g-sync modülü olduğuna dair ne de g-sync compatible olduğuna dair. Bu yüzden bi fark hissetmemiş olabilir misiniz?

Nedense sizin çok büyük bir trol olduğunuzu düşünmeye başladım ve başladı insanlar :)

Yanlış bilmiyorsam Dell'in Alienware serisi Türkiye'ye resmî kanallarla gelmiyor, ondan olabilir.

Nedense sizin çok büyük bir trol olduğunuzu düşünmeye başladım ve başladı insanlar :)
Screenshot_20230214_115705.jpg

Bunu yazan kişi sen değil misin hocam? Dell bile bunu kabul etti ha? Artısı yok eksisi var ha? Burda diğer distribütör arkadaşınla beraber "yalan pazarlama" ile ürün reklamı mı yapıyorsun sen? Gerekli şikayetleri ettim etmeye de devam edeceğim.

Buyurun hocam kendi gönderdiğiniz ve yok dedidiğiniz listedeki monitörümü ben size tekrar göstereyim. Aşağıda resmini attım.

Bence bu konu çok uzadı. Sizin adınıza konuşmak gerekirse cok kötü egolu ve agresif gözüküyorsunuz. Monitör konusunda sadece bu forumu takip etmiyoruz. Başka sitelerde monitör konusunda uzmanlaşmış cok iyi araştırmacı arkadaşların yıllar sonra alına bileçek bir monitör olarak gösterdiği Samsung G8 OLED hakkına çok ön yargılı davranıyorsunuz. Bence bu tartışmayı sonlandırmalısınız. Zaten başka bir monitörün konusu bura. Bırakalım allienware kullanıcıları konuşsun burada.

NVIDIA'nın destek listesinde sizin bahsettiğiniz Monitör yok, PG279Q yani. Bu kadar açık ve net hocam, neyi anlamakta güçlük çektiniz bu kadar? D.haberden içinde g-sync modülü var diye sattığınız monitörün içinde g-sync modülü var mı yok mu şimdi satın alan kişiye de ulaşacağım merak etmeyin 👍

Son düzenleme:
Cok yazık ettin kendine be. Şu an benim monitörüme ve bana attığın iftira cok ağır. Monitör yanımda. Kutulayıp bandlamasam açacağım NVIDIA ile G-SYNC uzerinden senkronize olan kısmı fotoğrafını çekeceğim ama yapmayacağım. En azından kutusunun fotoğrafını çekeceğim. Sattığım kişi Kırşehir de çok değerli bir hocamın oğlu ve karşı apartman komşum. Ve donanımdan benden cok anlayan birisi. Kendisi buradaki attığınız iftirayı görünce bir tarafıyla gülücek. Attığınız iftira çok ağır.

Dosya Ekleri

• 20230214_121506.jpg
    20230214_121506.jpg
    164,5 KB · Görüntüleme: 37
  • 20230214_121550.jpg
    20230214_121550.jpg
    158,6 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    16 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Cok yazık ettin kendine be. Şu an benim monitörüme ve bana attığın iftira cok ağır. Monitör yanımda. Kutulayıp bandlamasam açacağım NVIDIA ile G-SYNC uzerinden senkronize olan kısmı fotoğrafını çekeceğim ama yapmayacağım. En azından kutusunun fotoğrafını çekeceğim. Sattığım kişi Kırşehir de çok değerli bir hocamın oğlu ve karşı apartman komşum. Ve donanımdan benden cok anlayan birisi. Kendisi buradaki attığınız iftirayı görünce bir tarafıyla gülücek. Attığınız iftira çok ağır.
NVIDIA GeForce G-SYNC Gaming Monitors

Gidin NVIDIA'ya anlatın hocam durumunuzu. Ben destek listesinde göremedim monitörünüzü. Halen anlamakta güçlük çekip gereksiz agresif tavırlar içerisindesiniz. AW3423DW konusunun altında post kirliliği yapan ben değilim. @Sabura48 gibi yalan yanlış bilgiler paylaşmıyorum, hayallerimden değil gerçeklerden bahsediyorum. Lütfen herkes kendi konusunun altına! Gerekli şikayetlere o konu altından devam edelim 👍

Gidin NVIDIA'ya anlatın hocam durumunuzu. Ben destek listesinde göremedim monitörünüzü. Halen anlamakta güçlük çekip gereksiz agresif tavırlar içerisindesiniz. AW3423DW konusunun altında post kirliliği yapan ben değilim. @Sabura48 gibi yalan yanlış bilgiler paylaşmıyorum, hayallerimden değil gerçeklerden bahsediyorum. Lütfen herkes kendi konusunun altına! Gerekli şikayetlere o konu altından devam edelim 👍

Yoook siz çok ağır iftira da bulundunuz. Çok ağır suçlama da bulundunuz. Öyle sıyrılıp atılacak bir durum yok. Hakkımı arayacağım. İftira attınız.

Yoook siz çok ağır iftira da bulundunuz. Çok ağır suçlama da bulundunuz. Öyle sıyrılıp atılacak bir durum yok. Hakkımı arayacağım. İftira attınız.

Yukarıdaki link, NVIDIA DESTEK LİSTESİ!
Sizin monitorunuzu burada göremedim! Özelden yazın adımı soyadımı da vereyim gidin istediğiniz yere şikayet edin! Monitörün açılsın, içerisinde G-sync modülü var mı yok mu bakılsın. Varsa NVIDIA'ya dava açılsın, yoksa Asus'a.. Çok çok bu olur yani hocam hani olacağından da değil de.. Ben somut bilgilerden, resmi üretici kaynaklarından bahsediyorum. Hem bu vesile ile teknoloji adına bir faydamız olmuş olur, mutlaka dediklerinizi yapın!

Arkadaş senin linkini koydugun sitede var diyorum sen yok diyorsun. Senin koydugun sitede monitor un ismini pg 279 yazmışlar Q yu koymamişlar. Site de hata var. Bak aşagıda fotoğrafını koyuyorum. Site hata yapmışsa bana ne ya. Monitörün ismini eksik girmişler. Hatta 279Q modelinin 2 3 yol sonra bir de revize edilmiş modeli de var hemen altında.

Al resim aşağıda.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    13,1 KB · Görüntüleme: 31
Arkadaş senin linkini koydugun sitede var diyorum sen yok diyorsun. Senin koydugun sitede monitor un ismini pg 279 yazmışlar Q yu koymamişlar. Site de hata var. Bak aşagıda fotoğrafını koyuyorum. Site hata yapmışsa bana ne ya. Monitörün ismini eksik girmişler. Hatta 279Q modelinin 2 3 yol sonra bir de revize edilmiş modeli de var hemen altında.

Al resim aşağıda.
Onu mahkemede argüman olarak sunarız hocam! Ey NVIDIA, neden destek listesinde içerisinde varsa eğer g-sync modülü olan monitorün modelini tam yazmadınız deriz. Şuanda sadece post kirliliği oluşuyor farkındaysanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı