Dell Alienware AW3423DW Türkiye'ye gelecek mi?

Stok bilgisi alabilen var mı?

Yok hocam. Monitör sadece TR de değil hiçbir yerde stok yok. Çok garip işler. Bir model 2022 yılında üretime ve satışa çıkıyor ve 2022 yılı sonunda üretimi yok. Ya ciddi bir problemi kusuru var. Ya da parça tedariğinde sorun var. Tutulan bir model neden üretilmez anlamış değilim.

Yok hocam. Monitör sadece TR de değil hiçbir yerde stok yok. Çok garip işler. Bir model 2022 yılında üretime ve satışa çıkıyor ve 2022 yılı sonunda üretimi yok. Ya ciddi bir problemi kusuru var. Ya da parça tedariğinde sorun var. Tutulan bir model neden üretilmez anlamış değilim.
Oda bir şey mi, bunun Samsung oled G8 modelide geçen sene ocakta duyuruldu. Daha yeni yeni tek tük satışı başladı bazı ülkelerde. :) Monitör sektörü, deveyle ticaret hızında çalışıyor. Olay hani az üretelim, elimizde kalmasında değil. Stok yok, belli öyle bir kusurlarınıda duymadım hani bu modelin.

Tek mantıklı açıklama, bilerek yavaş üretiyorlar. Eski, boyalı oyuncaklar satsın diye.

Oda bir şey mi, bunun Samsung oled G8 modelide geçen sene ocakta duyuruldu. Daha yeni yeni tek tük satışı başladı bazı ülkelerde. :) Monitör sektörü, deveyle ticaret hızında çalışıyor. Olay hani az üretelim, elimizde kalmasında değil. Stok yok, belli öyle bir kusurlarınıda duymadım hani bu modelin.

Tek mantıklı açıklama, bilerek yavaş üretiyorlar. Eski, boyalı oyuncaklar satsın diye.
OLED monitörler PC sektöründe büyük bir sıçrama. Devrim niteliğinde diyebiliriz. Piyasadaki monitörlerin mi bitmesini bekliyorlar anlamadım ki. Ben allienware de birçok kişiye mail attım. Attıkları cevapları bir görsen. Koskoca monitör bölümüyle ilgilenen global adamlar bilmiyoruz veya kaçamak cevaplar veriyorlar.

OLED monitörler PC sektöründe büyük bir sıçrama. Devrim niteliğinde diyebiliriz. Piyasadaki monitörlerin mi bitmesini bekliyorlar anlamadım ki. Ben allienware de birçok kişiye mail attım. Attıkları cevapları bir görsen. Koskoca monitör bölümüyle ilgilenen global adamlar bilmiyoruz veya kaçamak cevaplar veriyorlar.
Benim kişisel düşüncem böyle, yoksa stok sorunu için bir bahane bulamıyorum düşününce.
Şimdi ürün çok güzel, iyide satılıyor. Bir firma başka neden böyle stok sorunu yaratır? Bu şey değilki, her ay 20-30 tane geliyor ülkeye ama kaçıran bir sonraki aya kalıyor desen. Bir defa geldi, nerdeyse 3 aydır ses, soluk yok. Tr'yi geçtim yurtdışı sitelerde pek bulunmuyor. Ürünlerle alakalı bir fiyasko olsaydı zaten duyulurdu, böyle bir şey duymadım açıkcası. Geriye bilinçli olarak yavaş ürettikleri fikri kalıyor.

Sunu kaciriyorsunuz arkadaslar, stok sorunundan ziyade, bu monitorler devasa ve cok agir. Lojistik surecleri de bir anakart, islemci gibi paketleyip yollamak kadar kolay ve ucuz degil. O nedenle de bazi stratejik kararlar devreye giriyor gibi. Yani panel noktasinda da tedarik hala aksaklik yasiyor ama o sorun cozulse bile, lojistik kaynakli ve premium fiyat segmenti nedeni ile dolu dolu bu urunleri gormek zor su an.

İlk başta 27,500'den sipariş geçmiştim fakat ertesi sabah 19,600'den görünce tekrar satın aldım. İlk ürünü kargodan teslim almadan iade için geri yolladım. Çok saçmaydı gerçekten... Ürün bana geldi şuan kullanıyorum ve ben hayatımda böyle monitör daha önce görmedim. Bir daha OLED olmayan panel kullanabileceğimi sanmıyorum.
Merhabalar. Ürünü kullandığınızı söylemişsiniz. Aradan geçen onca zaman sonra OLED lerin ekran yanması vs. sorunları ile karşılaştınız mı? Nasıl sizce monitör

Arkadaşlar amazon türkiye üzerinden talep açtım monitörü stoklara getirebilrler belki. Sizde canlı desteğe bağlanıp monitör için talep açarsanız şansımız yükselir.

Yeni konular

Geri
Yukarı