Dell Alienware AW3423DW Türkiye'ye gelecek mi?

Bu monitörü rting incelemesinde keşfettim, AW3423DWF

Monitör TR de yok, Bulgaristana düzenli gidip gelip parça alıyorum. Orada mağazada buldum, taxfree de yapıyorlar. Nasipse önümüzdeki hafta temin edeceğim.

Esas kullanım amacım;
DCS ve Microsoft Flight simülatörde kullanmak.

Son düzenleme:
Bu monitörü rting incelemesinde keşfettim, AW3423DWF

Monitör TR de yok, Bulgaristana düzenli gidip gelip parça alıyorum. Orada mağazada buldum, taxfree de yapıyorlar. Nasipse önümüzdeki hafta temin edeceğim.

Esas kullanım amacım;
DCS ve Microsoft Flight simülatörde kullanmak.
Hayırlısı olsun hocam. TL bazında Fiyat nedir? Türkiye'ye muaddileri gelmeye başladı. Samsung G8 qd-OLED geldi ve MSI qd-OLED çıkıyor. Misal aw3423dwf 8 bitte 165 hz, 10 bitte 100 hz verirken Samsung G8 OLED 12 bitte 175 hz veriyor. MSI model de öyle olacak. Burn in garantileri de var 3 yıl.

Hayırlısı olsun hocam. TL bazında Fiyat nedir? Türkiye'ye muaddileri gelmeye başladı. Samsung G8 qd-OLED geldi ve MSI qd-OLED çıkıyor. Misal aw3423dwf 8 bitte 165 hz, 10 bitte 100 hz verirken Samsung G8 OLED 12 bitte 175 hz veriyor. MSI model de öyle olacak. Burn in garantileri de var 3 yıl.

TaxFree iadesi ile birlikte, 18.442₺ ye gelmekte.

Virpilin siteden yeni set sipariş verdim, üretim ve kargosu 1.5 ay sürecek o süre zarfına kadar bekleyebilirim monitörü. Türkiye'ye tahmini nezaman satılır ilgili monitörler bilginiz var mı ?

1679465512727.png

Hocam salın arkadaşı. Arkadaş Asus,Nvida, Türkiye, Samsung, Dell hepsinin yetkili ceosu üretici Asustan da daha bilgili herşeyde en iyisi. Asus bu monitörü üretirken bu arkadaş gysnc modülünü çıkarmış herhalde 😂
Gelip burada saçma sapan yanlış bilgiler ile monitörleri kötülüyor. Engelleyin geçin.

Ayrıca arkadaşın gysnc hdr ile çalışıyor demesinde zaten bir bilgisizlik var. AMD freesync premium pro Yu freesync ile karıştırıyor sanırım çünkü freesync premium pro hdr ile tamamen uyumludur, birlikte çalışır, yerel hdr desteğine sahiptir.

Siz kendi monitörünüzün keyfini çıkarın bırakın arkadaşın zırvalarını en iyi monitörlerden birine sahipsiniz.
Bunun fiyat bilgisi var mı?

TaxFree iadesi ile birlikte, 18.442₺ ye gelmekte.

Virpilin siteden yeni set sipariş verdim, üretim ve kargosu 1.5 ay sürecek o süre zarfına kadar bekleyebilirim monitörü. Türkiye'ye tahmini nezaman satılır ilgili monitörler bilginiz var mı ?

Eki Görüntüle 1710414
Hocam mükemmel fiyat. Dell monitörün geleceğini sanmıyorum. Dellin rakipleri de 30 bin civarına. Garantilik bir durumda Bulgaristan'a gitme şansınız varsa hiç düşünmeyin bence.

Hocam mükemmel fiyat. Dell monitörün geleceğini sanmıyorum. Dellin rakipleri de 30 bin civarına. Garantilik bir durumda Bulgaristan'a gitme şansınız varsa hiç düşünmeyin bence.
2 haftada bir ben veya düzenli giden arkadaşım var. (Anne babası oralı, orda yaşıyor.) Çok parça getirdim.

Ek olarak bu monitör Türkiye'de de 2 bin tl kâr koysak satar mı? iki kişi gidecez, gitmişken 2 tane alırız ?

Ek olarak : Aynı paralara samsung modelide alabiliyorum @Sabura48

TaxFree iadesi ile : 20.330₺

Yeni konular

Geri
Yukarı