Depremden PC taşıma

Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz ki deprem oldu ve başka bir yerde kalıyoruz diyorlarki başka bir deprem daha olabilir eve gidip masaüstü bilgisayarımı almak istiyorum ama nasıl alabilirim direkt? Kasayı alıp kutusuna koysam uygun olur mu kutusunda köpükleri duruyor hala ve monnitorumu nasıl alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar biliyorsunuz ki deprem oldu ve başka bir yerde kalıyoruz diyorlarki başka bir deprem daha olabilir eve gidip masaüstü bilgisayarımı almak istiyorum ama nasıl alabilirim direkt? Kasayı alıp kutusuna koysam uygun olur mu kutusunda köpükleri duruyor hala ve monnitorumu nasıl alabilirim?
Hocam monitörün etrafını da köpüklerle sarıp bir bavula koyabilirsiniz. PC kasasındaki ekran kartı götürürken yerinden oynayabilir, bir şeyler olabilir diye ekran kartını söküp götürmekte fayda var. PC'nin de içini köpüklerle doldurduğunuzda sıkıntı çıkmaz sanırım.

Ekran Kartını çıkartmayı unutmayın. Kutusuna koyup köpükleri yerleştirince bir şey olacağını sanmam.
Aga nasıl sokecegimi bilmiyorum ki sıkıntı orda işte

Ekran kartını çıkartıp ayrı olarak götürün. Kasayı ve monitörü kutusuna koyup götürebilirsiniz.
Kanka nasıl sokecegimi bilmiyorum ya

Hocam monitörün etrafını da köpüklerle sarıp bir bavula koyabilirsiniz. PC kasasındaki ekran kartı götürürken yerinden oynayabilir, bir şeyler olabilir diye ekran kartını söküp götürmekte fayda var. PC'nin de içini köpüklerle doldurduğunuzda sıkıntı çıkmaz sanırım.

Ben PC'yi eve getirirken hazır olarak getirdim yani hazır sistem almıştım ekran kartı takılı haldeydi yolda bir şey olmadı ama bilemedim şimdi direk kutuya koyup gotursemmi

Hocam bilmiyormuşsunuz çıkarmayı evde o kadar fazla vakit harcamayın. Gidip direkt sistemi alın ve indirin artık yapacak bir şey yok.
Alırken direk kutuda geldi direk açtık calistirdik o yüzden galiba aynı aldığımız gibi kutuya koyup arabaya götürürüm diye dusunuyom bagaja atsam sorun olurmu veya dik mi koyayım yatay mi koyayım

Aga nasıl sokecegimi bilmiyorum ki sıkıntı orda işte

Kanka nasıl sokecegimi bilmiyorum ya

Ben PC'yi eve getirirken hazır olarak getirdim yani hazır sistem almıştım ekran kartı takılı haldeydi yolda bir şey olmadı ama bilemedim şimdi direk kutuya koyup gotursemmi
Dostum ekran kartını çıkarmak zorunda değilsin, lakin araba ile giderken falan ekran kartı kırılabilir. Deprem gibi olumsuz bir durumda da yine aynısı geçerli.

Geri
Yukarı