Depremden PC taşıma

Kanka önceki arkadaş demişti bagaja koyma kucağıma alcam ama kasayı bida acmicam ya direk böyle alcam PC yi ilk aldığınızda 15 dk böyle yol gelxik birşey olmadı bu seferde böyle yapcam galuba

Yok ekran kartı çok küçük bir şey

Aşırı küçük hocam küçük kalemlik kadar bir şey

Şöyle bir sorun vsr deprem olmazsa bir şey olmaz deprem olursa kasa ve monitör devrilirse direk gidebilir bilgisayar ama kasayı yanıma alırsam yolda bence en fazla ekran kartı kirilir

Galiba bagaja koymam ya dikey olarak kucağımda taşırım

PC yi ilk aldigimda kutuyu direk kucağımda dikey olarak taşıdım şimdide öyle yapicam galiba
Sanırım iyi boyutu. Yerinden çok oynayıp anakarta zarar vermez. Bagaja koyacaksanız iyice sağlam bir şekilde koymanız lazım. Önerim bagajda yatak bir şekilde taşımanız (Ekran kartının yukarıya doğru bakacak şekilde). Kolay gelsin.

Aynen bizde çok korkuyoz zaten 13.kattayiz çıkması ayrı dert inmesi ayrı dert ama PC için de korkuyorum yillar sonra bilgisayar alabildim binada catlak var mı saglammi hiçbir şey bilmiyoruz şu anda

Dün saat 1 de olan depremden beri başka bir yerde kalıyoruz ev bir de 13.kat ilk depremde çok sallanmisti ama PC'yi de kurtarmak istiyorum sonuçta yeni aldım ve malum fiyatlar çok pahalı.

Bir bilgisayar için canindan olacaksin böyle saçma bir şey için uğraşma. Millet yemek bulamıyor sen bilgisayar derdindesin.

Geri
Yukarı