Depremden PC taşıma

Kankam insanların durumunu biliyorum insanlar kötü bir durumda ama Allah'a şükür bize bir şey olmadı bende eger ileride deprem olursa diye bilgisayarımı sağlama almak istiyorum insanlar kötü durumda diye bende mi onlar gibi yaşayım yani

Aynen başka bir arjadas da böyle demişti büyük ihtimalle bir sey olmaz ya

Aga bugun eve gidiyorum malesef bilgisayarı yanıma alamicam ama kasayı falan kablolarını sokup yatagin üstüne koycam monitörüde yatağa koycam bence daha büyük deprem olmaz ama Allah'ın işi yapcak bir şey yok valla

Sanırım iyi boyutu. Yerinden çok oynayıp anakarta zarar vermez. Bagaja koyacaksanız iyice sağlam bir şekilde koymanız lazım. Önerim bagajda yatak bir şekilde taşımanız (Ekran kartının yukarıya doğru bakacak şekilde). Kolay gelsin.

Aga şu an PC böyle aldım yatağa koydum

Dosya Ekleri

• IMG-20230208-WA0005.jpeg
    IMG-20230208-WA0005.jpeg
    294,7 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Ya aga herkes diyor ki deprem oldu sen hala PC'yi dusunuyorsun çoğu arkadaş yardım etti sağ olsunlar birkaç kişi dislike falan attı ama ne yapabilirm yani depremde maddi sorunda çok önemli
Gün birlik olma günü doğru fakat bu tür özel meselelerde herkes kendi işine bakmalı kardeşim haklısın. Biz burada sana elimizden geldiğince yardım etmeye çalıştık.

Zaten binan yıkılacak gibi değilse sen o pc yi boşuna taşıdın. Eve dönünce şimdi o pc yi bidaha yukarı çıkarmakla uğraşacan. Elde var 0 yürek mi yedin be kardeşim görmüyor musun eve girip depreme yakalanları.

Zaten binan yıkılacak gibi değilse sen o pc yi boşuna taşıdın. Eve dönünce şimdi o pc yi bidaha yukarı çıkarmakla uğraşacan. Elde var 0 yürek mi yedin be kardeşim görmüyor musun eve girip depreme yakalanları.
Aga bina yikilmayabulur ama büyük bir sallanma olursa kasa düşer diye korktum bide özel eşyalar için falan cikicaktik yukarı bilemedim valla kasayı taşımak kolay zaten direk yanda masa var orda kabloları direk takarım

Yeni konular

Geri
Yukarı