Derdi olan yazsın

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
Var mı paylaşmak istediğiniz bir şey?

Tek cümlelik goygoy yazmayın. Gerçek derdi olanlar paylaşmak istiyorsanız derdinizi ayrıntısına kadar yazın. Canım sıkıldığından değil insanların moralini düzeltmek için.
Uzun uzun yazabilirsiniz, sadece kısa şeyler yazmayın. İçinizi dökün demek istediğim. Bu arada şu efsaneyi bırakıyorum yazarken dinlersiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dolar Allah katına yükseldi. Daha 1 ay önce üstüne yattığım kız beni 1-2 hafta önce falan engelledi. Gerçi atlattım ama olsun.

En büyük derdim lanet bilgisayar olmalı. Bir işe yaramıyor, 40 yıllık oyunlarda bile kasıyor. Hangi işletim sistemini kursam olmuyor. Çok yavaş. Şuana kadar denediğim Windows işletim sistemleri arasında Windows 7'den sonra Windows 11 en hızlısı oldu. Bu yüzden Windows 11 kurdum. Fakat yine de olmuyor, kullanılmıyor bu bilgisayar. Artık kurtulmak istiyorum ama kurtulamıyorum. En azından SSD olsa kurtarır az çok. Arkadaş desem yok, hepsi sistem aldı, değiştiler ve sildim. Benimle aynı şeyleri yaşayıp dertleşebildiğim, eğlenebildiğim sadece 1 arkadaşım olması da üzücü. 10. sınıftayım ve hayla telefonum yok. Teneffüslerde en fazla akıllı tahtayı açıp bir şeyler yapmaya çalışabiliyorum o da sıkıyor bir müddetten sonra. 2 gün sonra düşürüp kıran, malının değerini bilmeyen insanların her şeyi varken benim hiç bir şeyim yok. Sınıfta herkes sen şanslısın bilgisayarın var falan diyor fakat ellerindeki telefon bu bilgisayardan 10 kat güçlü. Keşke ihtiyaçlarım olsa elimin altında.

1639875575785.png

Geri
Yukarı