Ders çalışasım gelmiyor

ilkeaa

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 15 yaşındayım 10. sınıfım. Hiç ders çalışasım gelmiyor. Bunaldım artık eğitimimi aksatıyorum.
Bir çocuğu seviyorum hep onu düşünüyorum. O yüzden okulumu aksatıyorum hep onu düşünüyorum ne yapmalıyım? Ders çalışma isteği nasıl gelir?

YKS'de iyi bir sıralama yapmak istiyorum. Geç mi kaldım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben 15 yaşındayım 10. sınıfım. Hiç ders çalışasım gelmiyor. Bunaldım artık eğitimimi aksatıyorum.
Bir çocuğu seviyorum hep onu düşünüyorum. O yüzden okulumu aksatıyorum hep onu düşünüyorum ne yapmalıyım? Ders çalışma isteği nasıl gelir?

Daha 3 senen var. Sence geç mi kaldın?

Ders çalış aksatma bu konude önerilerimiz senin için önemsiz hayatını karakterini nereden bilelim?

Bu yaşta aşk, sevgili yapmak vs. ergenlikden başka bir şey değil. 3 ay sonra ayrılıp resimlerini yakarsın (Shitpost konusu)

Daha 3 senen var. Sence geç mi kaldın?

Ailem bana geç kaldın diyorlar ondan sordum.

Ders çalış aksatma bu konude önerilerimiz senin için önemsiz hayatını karakterini nereden bilelim?

Bu yaşta aşk, sevgili yapmak vs. ergenlikden başka bir şey değil. 3 ay sonra ayrılıp resimlerini yakarsın (Shitpost konusu)
Haklısınız ama onu çok seviyorum sürekli onu düşünüyorum

@ilkeaa git, içini dök. En fazla red yersin. Ondan sonra üzülür, ondan sonra normal hayatına devam edersin. Belki seni üzecek. Seni üzecek insana üzülme. Dene şansını. Direkt atla ortaya.

Amacım motivasyon vermek değil. İllaki bir şey olacak ama bir şeyler olmak zorunda. Hayatını mahvetme. Olan olur.

Sürekli düşündün de noldu? Eline bir şey geçti mi? Dediğim gibi git açıl, en fazla red yersin. Yapacak başka bir şeyin olmaz. Ayrıca, red yediğin zaman üzüleceksin. Ama aşık olmak yerine daha az üzülüyorsun.

Ders çalışma kendini geliştir.

9. sınıfta dersleri saldım ve okula dümenden gitmeye başladım. Lise 3'e geçtiğim zaman iPhone 12 telefonum, döneminin en iyi masaüstü sistemi, sayısız üst-baş ve 4-5 bin dolar birikimim vardı.

Yaşıtlarımın ise okumaktan başka çaresi yoktu.

Ders çalışma kendini geliştir.

9. sınıfta dersleri saldım ve okula dümenden gitmeye başladım. Lise 3'e geçtiğim zaman iPhone 12 telefonum, döneminin en iyi masaüstü sistemi, sayısız üst-baş ve 4-5 bin dolar birikimim vardı.

Yaşıtlarımın ise okumaktan başka çaresi yoktu.
Nasıl yapacağımızı da söyleseydiniz keşke. Kuru kuru ''Kendini geliştir'' demesi kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı