Dertlerimizi Paylaşalım

Şu an hayat olarak çok bir derdim yok Allah'a şükür. Ancak dert derseniz, Upload hızım diyebilirim. Ya 300 MB'lık bir videoyu yüklemek için 2 saat beklenir mi ya?

Edit : Aa evet, bir de 2 dersim var, sanırım kalacağım dediğim. Onları unuttum. :)

Okulu uzattım galiba.. 23 kredi alttan dersim var. 60'lık sistemi bizim okula getiren zihniyetin taaaa.. Ne imiş efenim Avrupa ile denklikmiş. Sen Avrupayi eğitim mi veriyosun ki denklik getiriyosun. Pabucumun denkleri. Önceden ne güzel 45'lik sistem vardı, o da olmadı çan girerdi devreye..

Benim sorunum da kilo alamamam galiba. 1.82 civarı boyum var fakat 62 kiloyum, sık sık spor yapıyorum, vücut çalışıyorum fakat ne fayda. Çok fazla da yemek yiyorum desem yeridir.
Ben 1.70 boyunda 70 KG.yim. Eğer fikir ve yardım istiyorsan sana göre diet ve çalışma programı hazırlıyabilirim.

Spor salonu anılarımı anlatayım:

Dar tişört giymişim, içimde atlet yok, göğüs, kol, omuz ne varsa çok kuvvetli büyük görünüyor. 40-45 yaşındaki amca yanındaki amcaya beni göstererek:

-''Şu gençe bak onun kadar olsam yeter, şu göğüslere baksana'' diyor. Bende barfiks çekmeye başlıyorum yanlız eldivenlerim yok, ellerim nasırlı ve demiri tutamıyorum. Tam performans veremeden 13. barfikste bırakıyorum ama amcaların hoşuna gitmişki üstümü değişirken gelirler ve:
-Geçmiş olsun(Sporcular arasında spor bittikten sonraki bi deyim bi argo gibi birşeydir) derler.
Bende ''Teşekkürler, sizede geçmiş olsun'' derim
-''Kaç yaşındasın?''
Bende ''16'' derim. Amcalarda:
-Maşşallah, bu yaşta böyle vücud demekki helal olsun. İkinci amcada: ''Abi ben bu kadar barfiksi bi tek askerdeyken çekebildim, bir daha hayatım boyunca çekemiyeceim bence.'' der. Şakacı amcamızda:
-''Büyüyünce senin gibi barfiks çekeceğiz.''der ve biter.

Daha çok anı varda benim zamanım yok :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler en büyük hayallerimden birisi, isteğime göre çok uçuk fiyatlı olmasa da bir sistem kurmak fakat babam bir türlü ikna olmuyor sürekli olumsuz cevaplar veriyor. Gerçekten bu benim hep içimde kalacak gibi yaşım 20 oldu hala gerçekleşmedi bu dileğim, şuan ki mevcut laptop ile oyunlarda idare etmeye çalışıyorum ;) Birkaç ay bizim burada ki bakkal bilgisayarcı da çalışıp para çıkarttım biraz ama fazla bilgili olup orada çalışanlar pek bir şey bilmeyip kendileri de haksız çıkıncı çoğu zaman dayanamayıp bana ukala deyip işten çıkardılar. O bir kısım para ile de telefon al falan derken yeni sistem için pek para kalmadı. Önerilere açığım söyleyen deneyeyim, nasıl evdekileri ikna etsem?

Yeni konular

Geri
Yukarı