Desteği sonlanan Windows sürümleri hakkında yorumlarınız neler?

Keşke Windows 7 devam etseydi en sevdiğim işletim sistemiydi?
Var ya Vista ile 7 birbirine çok benziyor benim de ilk işletim sistemimdi çocukken yaşamamıştık aptl bilgisayarcı format atarken 32 bit Vista kurmuştu şimdi anlıyorum niye logolar değişti diye şaşkın şaşkın düşünüyordum meğerse 7 değilmiş mdsnj

Keşke Windows 7 devam etseydi en sevdiğim işletim sistemiydi
Geç onu 10'a da veda ediyoruz bizimkine en çok benzeyen yeni nesil geliştirilmiş hali

Var ya Vista ile 7 birbirine çok benziyor benim de ilk işletim sistemimdi çocukken yaşamamıştık aptl bilgisayarcı format atarken 32 Bit Vista kurmuştu şimdi anlıyorum niye logolar değişti diye şaşkın şaşkın düşünüyordum meğerse 7 değilmiş mdsnj

Geç onu 10'a da veda ediyoruz bizimkine en çok benzeyen yeni nesil geliştirilmiş hali

11'e kalmak beni çok kötü hissettiriyor

11'e kalmak beni çok kötü hissettiriyor
Microsoft'un politikaları işte 12'de çıkacakmış yüksek ihtimalle ama bir şey söylemek istiyorum Windows 10, 8. 1 aşağısı biraz eski kalıyor görsel açıdan benim fikrim de bu yönde ama 10 SSD varken hakikaten akıcıydı hoşuma gitti biraz desteğe devam edebilirlermiş

Benim merak ettiğim, Windows 10'un dünya genelinde ortalama % 70 civarında kullanıcısı varken desteği nasıl kesecekler?

2024-05-20_12-30-22.png

Windows 7 psikolojik olarak bana çok daha sıcak,samimi geliyor. 😃
Windows 8 ve 8.1 kısa süre kullandım çok bağ kuramadım. Hatırlamıyorum bile.
Windows 10 ise aktif olarak kullanıyorum ve desteği bitince çok üzülmem aslında. Kanser ediyor beni.

Windows 7 kullandığım küçüklük günlerime dönmek isterdim.

Benim merak ettiğim, Windows 10'un dünya genelinde ortalama % 70 civarında kullanıcısı varken desteği nasıl kesecekler?

Eki Görüntüle 2200137
11'e geçiremiyorsa kullanıcıları desteği bitirerek bunu yapacak niye ki? Ben eleştiriyorum mesela tamam yeni bir işletim sistemi en sonki Windows ama kullanıcıların kararlarına karışamaz kimse sence?

Yeni konular

Geri
Yukarı