Detroit Become Human

• Konuyu başlatan die
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 657

die

Hectopat
Makaleler
1
İncelemede spoiler bulunmuyor. RDR2'den sonra bir daha o kalitede bir oyun oynayacağımı zannetmiyordum. Bu forumda yorumlar altında sürekli bu oyunu görmem sonucunda indirdim ve beni büyüledi bildiğiniz.
Oyunda RDR2'deki gibi en ince detay düşünülmüş. Mesela televizyon izleyen birinin önüne geçtiğinizde size tepki gösteriyor, sahnelerde gereksinimleri yapamadığınız sürece hep bir açık kapı bırakılıyor; yok yok yani.

Grafikler: 10/10 (ultrada oynadım.).
Ortam çalışmaları: 10/10.
Müzik ve seslendirme çalışmaları: 10/10 (en iyi kısım.).
Hikaye: 9/10.
3D ve karakter çalışmaları: 10/10.
Prodüksiyon ve oyun yönetimi: 10/10.

Oyunu daha bugün bitirdim optimizasyonu kötü onun dışında her şey mükemmel gibiydi

Ben başladım yarısına kadar oynadım sonra kardeşim torjen yedi sıfırladım savem falan hepsi gitti bugün The Last of Us bitirdim Detroit tekrardan başlayacağım.

Oyunda RDR2'deki gibi en ince detay düşünülmüş. Mesela televizyon izleyen birinin önüne geçtiğinizde size tepki gösteriyor,

Dediğiniz kısım kadın karakterle (adını unuttum) başladığımız yerdeydi sanırım. O bir detay değil pek hikayeyle bağlantılı. İster geç ister geçme gibisinden ama öyle büyük detay değil.

The Last of us'ta oynama türü açısından bu oyuna benziyor mu?
Hayır.

Cok guzel oyun. Secimler etki ediyor. Tekrar oynanabilirligi de yuksek.

Hi, my name is Connor. I'm the Android sent by CyberLife. :D

The Last of Us'ta oynama türü açısından bu oyuna benziyor mu?

Oynadığım en iyi baş yapıtlardan bir tanesidir RDR2 ve TLOU muazzam gerek grafikleri olsun gerek oynanışı oyunda Türkçe dublaj bile var daha ne olsun.

Oynama türü açısından Uncharted'e benzer aksiyon dolu muazzam hikayeli bir oyun.

Cok guzel oyun. Secimler etki ediyor. Tekrar oynanabilirligi de yuksek.

Hi, my name is Connor. I'm the Android sent by CyberLife. :D
Tekrar oynanabilirliği yüksek değil bence ya. Oyunun başları aşırı sıkıcı ilerliyor. Bir daha başladığımda başları oynamak baymıştı ve silmiştim 2 kere.

Tekrar oynanabilirliği yüksek değil bence ya. Oyunun başları aşırı sıkıcı ilerliyor. Bir daha başladığımda başları oynamak baymıştı ve silmiştim 2 kere.

Evet, baslari oyle. Ama tanitmak amaciyla bu normal denilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı