Detroit: Become Human muazzamlığı

Spoiler kismindan mi bahsediyorsunuz :)
Tüm yazıdan bahsediyorum. Fransız kelimesinin baş harfini küçük olarak düzenlemiş, Chloe, Connor ve Markus gibi özel isimlerin baş harfini kafasına göre küçük olarak düzenlemiş. Birkaç şey daha var. Ya moderatör Türkçe bilmiyor ya da başka bir şey var şu an anlayamadığım. Hayır düzenleyemiyorum da yazıyı bir daha moderatör düzenledikten sonra.

Ahh ahh ilk çıktığında o kadar beğenmiştim ki PS4 almak istemiştim fakat sonra vazgeçmiştim. En son 20 TL iken boş yere satın almadım ve şimdi çok pişmanım. İndirime girmesini bekliyorum.

Valla ben 20 tl iken almıştım ve merakla bekliyodum ama kötü optimizasyon nedeniyle sürekli fps drop yedigim icin oynayamadım. Sistemim 1050ti oc-i3 8100 -16gb ram

Başlangıç müziği ve Connor'un müzikleri beni benden alıyor, aşırı iyi. 1 sene önce oynadım oyunu bana God of war'dan bile daha çok zevk vermişti ama maalesef oyun hak ettiği değeri göremedi ve Quantic Dream Sony'den ayrıldı. Konsol tarafına kitle çekmek için güzel oldu PC oyuncularının deneyim etmesi, bence herkesin oynaması gereken bir şaheser. Bu oyunu oynayıp Konsol almakta hala kararsız olan varsa Death Stranding'i beklesin aklınızı başınızdan alacak. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı