Devlet Bahçeli: Netflix artık haddini aşmıştır

Ben bu insanları savunmuyorum. Ama doğruları da görmezden gelemiyorum. Özgürlüğü kendi düşüncelerine göre eğip bükemezsin. Bir kadının başörtüsüde özgürlük neden bu savunulmuyor sözde çağdaş ileri görüşlü insanlar tarafından? Kendi düşüncesine inancına uymayan kişileri neden yobaz Arap özentiliği yapıyor diyerek ötekileştirmeye çalışılıyor?
Neden dindar birilerinin yaptığı suçlar akılda kalıyor (Sözde dindar)
Bu gibi düşüncesiz insanlar yüzünden ülke bu halde. Aslında eleştirdiği insanlara en çok yardımı bu gibi anlamsız din düşmanlığı yapanlar oluyor. Akıllarıyla alay ettiğiniz insanların isteği hayatı yaşıyorsunuz. Oysa gerçekten zeki ileri görüşlü gerçekten Atatürk ilkelerine uygun hareket eden bir toplum olsa bu alay ettiğiniz insanları yönlendirebilirdiniz. Koyun diye alay ettikleriniz şu an sizleri yönlendiriyor yanlış strateji. Şimdi muhalefet biraz akıllandı bu konulara girmiyor ekonomiden yürüyor. Şu düşüncelere sahip insanlar kendi içinde yaşasa bazı şeyleri arzu ettiğiniz hayatı yaşıyor olurdunuz.
Doğruları sevmediğiniz insan söyledi diye görmezden gelip aksini söylerseniz sonunda ağlayanlardan olursunuz.

Hiçbir seyin pesindeyim arzu ettigim hayati zaten yasiyorum. Demokrasinin calismadigi yer cahillerin cahil olmayanlardan fazla oldugu toplumlardir. Boyle durumlarda ulkeyi cahillerin sectigi cahiller yonetilir. Kimse Arap sevicisi yobaz olmayan bir insana bu yakistirmayi yapmiyor. Hem fasist hem yobaz hem Atatürk dusmani su an basimizda olan hukumet. Bu ulkenin yasalari var ve bu yasalarda basortusuyle meclise girmek yasak cok da dogru bir yasak. Bu ulkenin basina ne geldiyse dini devlet islerine karistirmasindan geldi. Ataturkculukten bahsediyorsun ama laikligi anlayamamissin.

Hiçbir seyin pesindeyim arzu ettigim hayati zaten yasiyorum. Demokrasinin calismadigi yer cahillerin cahil olmayanlardan fazla oldugu toplumlardir. Boyle durumlarda ulkeyi cahillerin sectigi cahiller yonetilir. Kimse Arap sevicisi yobaz olmayan bir insana bu yakistirmayi yapmiyor. Hem fasist hem yobaz hem Atatürk dusmani su an basimizda olan hukumet. Bu ulkenin yasalari var ve bu yasalarda basortusuyle meclise girmek yasak cok da dogru bir yasak. Bu ulkenin basina ne geldiyse dini devlet islerine karistirmasindan geldi. Ataturkculukten bahsediyorsun ama laikligi anlayamamissin.
Turbanla meclise girmek dini devlet işlerine karıştırmak oluyor demek.
Yazık kafana! Hem Türkçe'yi adam akıllı kullan. Hiçbir şeyin peşinde olmak ne demek? Atamız Türkçe'yi böyle mi kullanıyordu?

Turbanla meclise girmek dini devlet işlerine karıştırmak oluyor demek.
Yazık kafana! Hem Türkçeyi adamakıllı kullan. Hiçbir şeyin peşinde olmak ne demek? Atamız Türkçeyi böyle mi kullanıyordu?

Vallahi ensar vakfındaki tecavüzler beraat etti diye badem bıyıklılar ve türbanlılar alkış tuttuğu günden beri ben de bu arkadaşı haklı buluyorum. Normalde türbanla meclise girildi diye dini devlet işlerine alet ediyorlar demem ama bizim meclisteki türbanlılar o turbanlılar değil. Hükümet partisine üyeyken türbana girip ihaleleri havada kapanlar partiden ihraç edildikten sonra türbanı da sandığa kaldırıyor.

Vallahi ensar vakfındaki tecavüzler beraat etti diye badem bıyıklılar ve türbanlılar alkış tuttuğu günden beri ben de bu arkadaşı haklı buluyorum. Normalde türbanla meclise girildi diye dini devlet işlerine alet ediyorlar demem ama bizim meclisteki türbanlılar o turbanlılar değil. Hükümet partisine üyeyken türbana girip ihaleleri havada kapanlar partiden ihraç edildikten sonra türbanı da sandığa kaldırıyor.
Onlar başka. Onlar dini alet ediyorlar lehlerine.
Yani Elon Musk gibi gücüm, nüfuzum olsa gündeme getirip aleyhlerine konuşurum tabii.

Su anda mecliste olan turbanlilar ne yapiyor arkadasim?
Şu andakiler öyle yapıyor olabilir ama nasıl diyeyim evrensel bir şeymiş gibi yani her zaman alet edilecekmiş gibi konuşuyorsun.
Karşı değilim ama alet ediyorlar o yüzden olmamalı vs. deseniz neyse. Bir de ergen gibi ters ters konşuyorsunuz.

Onlar başka. Onlar dini alet ediyorlar lehlerine.
Yani Elon Musk gibi gücüm, nüfuzum olsa gündeme getirip aleyhlerine konuşurum tabii.

Şu andakiler öyle yapıyor olabilir ama nasıl diyeyim evrensel bir şeymiş gibi yani her zaman alet edilecekmiş gibi konuşuyorsun.
Karşı değilim ama alet ediyorlar o yüzden olmamalı vs. deseniz neyse. Bir de ergen gibi ters ters konşuyorsunuz.
Konu vatansa gerisi teferruattir arkadasim, derdin vatansa birakacaksin turbanini bir kenara yanlis anlasilmalara mahal vermeyeceksin. Ha turbanindan vazgecemiyorsa, gitsin ev hanimi olsun.

Konu vatansa gerisi teferruattir arkadasim, derdin vatansa birakacaksin turbanini bir kenara yanlis anlasilmalara mahal vermeyeceksin. Ha turbanindan vazgecemiyorsa, gitsin ev hanimi olsun.
Yanlış anlaşılmayı demiyoruz biz. Dini alet etmeyi diyoruz. Şahsen haberleri fazla takip etmediğim için ve haberlere baksam da rastlamadığım için sizden duydum. Dini alet edip ettirmemek bizim elimizde.
Ve ona kalırsa malum şahıs din değiştirilmeli mi ne o tip bir şeyler diyordu. Bilmiyorum mu sanıyorsun.
Dediğim gibi nüfuzlu kişilerden olsam gündeme getirirdim.
Hem Kurtuluş Savaşı'nda o türbanlı kadınlar mühimmat, erzak vs. taşıdı.

Kurtuluş Savaşı'nda o türbanlı kadınlar mühimmat, erzak vs. taşıdı.
Tasimislardir sonucta amaclari kendilerini kurtarmakti. Simdi sira Ataturk'un ilkelerine geldi. Begenmiyorlarsa AKP gibi siyonist destekli partilere oy vermeye devam etsinler. Ulkelerinin yeralti yerustu kaynaklarini yahudilere peskes ceksinler. Bu arada bir kac torba da komur kurtarsinlar. Istedikleri kadar hegemonyalarini yasasinlar tutan yok. Bu ulke meclise turban sokarak falan kurtarilmaz.

Yanlış anlaşılmayı demiyoruz biz. Dini alet etmeyi diyoruz. Şahsen haberleri fazla takip etmediğim için ve haberlere baksam da rastlamadığım için sizden duydum. Dini alet edip ettirmemek bizim elimizde.
Ve ona kalırsa malum şahıs din değiştirilmeli mi ne o tip bir şeyler diyordu. Bilmiyorum mu sanıyorsun.
Dediğim gibi nüfuzlu kişilerden olsam gündeme getirirdim.
Hem Kurtuluş Savaşı'nda o türbanlı kadınlar mühimmat, erzak vs. taşıdı.
Gercekler boyledir iste, insana aglaya aglaya gulucuk emojileri attirir.

Tasimislardir sonucta amaclari kendilerini kurtarmakti. Simdi sira Ataturk'un ilkelerine geldi. Begenmiyorlarsa AKP gibi siyonist destekli partilere oy vermeye devam etsinler. Ulkelerinin yeralti yerustu kaynaklarini yahudilere peskes ceksinler. Bu arada bir kac torba da komur kurtarsinlar. Istedikleri kadar hegemonyalarini yasasinlar tutan yok. Bu ulke meclise turban sokarak falan kurtarilmaz.
Türban sokarak kurtaracağız diyen mi var? İnsanların özgürlüğünden sana ne? Az önce özgürlük savunuyordunuz.
Hem Atatürk'ün annesi de, kız kardeşi de türbanlı. Kurtuluş Savaşı'nda, Çanakkale Savaşı'nda vs. savaşanların da çoğunun annesi, kardeşi, eşi türbanlı.
Sanki ben Yahudiler'e bayılıyorum, haz alıyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı