Devlet Bahçeli: Netflix artık haddini aşmıştır

Adam gayet doğru söylüyor. Bunlar sadece dinî değil ahlaki kurallara aykırı. Dünyanın neresinde olursanız olun, bunlar ahlaksızlıktır. İstediğinizi söyleyin. Adam çok doğru demiş. Ben Netflix açıp anime izlemek istediğimde çıplak bir kadın fotoğrafı görmek zorunda değilim.
Hocam kimse sizi izlemeniz için zorlamıyor.

Gormuyor musun İstanbul sozlesmesinden cekildiler, sanatcilarin sanat yapmasini engellediler, kurtaj cinayettir dediler. Ya Allah inşallah, masallah, mazallah, alimallah dediler Türkiye disina 1 milyar lira gonderdiler. Sence de bu insanlardan her şey beklenmez mi?

Ben bu insanları savunmuyorum. Ama doğruları da görmezden gelemiyorum. Özgürlüğü kendi düşüncelerine göre eğip bükemezsin. Bir kadının başörtüsüde özgürlük neden bu savunulmuyor sözde çağdaş ileri görüşlü insanlar tarafından? Kendi düşüncesine inancına uymayan kişileri neden yobaz Arap özentiliği yapıyor diyerek ötekileştirmeye çalışılıyor?
Neden dindar birilerinin yaptığı suçlar akılda kalıyor (Sözde dindar)
Bu gibi düşüncesiz insanlar yüzünden ülke bu halde. Aslında eleştirdiği insanlara en çok yardımı bu gibi anlamsız din düşmanlığı yapanlar oluyor. Akıllarıyla alay ettiğiniz insanların isteği hayatı yaşıyorsunuz. Oysa gerçekten zeki ileri görüşlü gerçekten Atatürk ilkelerine uygun hareket eden bir toplum olsa bu alay ettiğiniz insanları yönlendirebilirdiniz. Koyun diye alay ettikleriniz şu an sizleri yönlendiriyor yanlış strateji. Şimdi muhalefet biraz akıllandı bu konulara girmiyor ekonomiden yürüyor. Şu düşüncelere sahip insanlar kendi içinde yaşasa bazı şeyleri arzu ettiğiniz hayatı yaşıyor olurdunuz.
Doğruları sevmediğiniz insan söyledi diye görmezden gelip aksini söylerseniz sonunda ağlayanlardan olursunuz.

10 küsür sene yaşadım zerre ırkçılığa uğramadım.
Google'da aratınca bir sürü bu tip şeyler çıkıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çağımızın aşkın varlıkları da penis görmek ve okşamak isteyen penisli bireyler oluyor nedense. Hristiyan'larin şeytana karşı silah olarak kullandıkları haç neyse binlerce yıllık ahlaki tabuların! Da düşmanı bu aşkın varlıkların tuttukları penisler. Manipülatif ses tonu, tehditkar olmayan oturuş, özenle seçilmiş özgürlükçü kelimeler... İnsanlığın umudu onlarmış gibi takilmacalarin mühimmatı bu ve bunun gibi öğelerdir. Sanki özgürce seks yapmak, herkesin kucağına oturmak dünyayı daha güvenli bir yer yapacak! Mevcut ahlaki normlarin yerine bu insanların savundukları ahlaki normal yerleşse kültürlere 50 sene sonra seks yapmayan insanlar yerine seks yapan insanlar savaşıp ölecek, evrim geçirip hayvani duygularımızdan kurtulmayacaz yani. Bir de bu insanların hepsinin ortak noktası ineğe, ota,

"Ahlak kurallarına" bu kadar önem veren ülkeler niye hep ekonomik ve refah olarak sorunlar yaşayan ülkeler oluyor? Hollanda gibi Norveç gibi gelişmiş ülkelerde kimse ahlakımız bozulacak diye ödü kopmuyor ve gayet refah içerisinde yaşıyorlar. Fakat nerede refah seviyesinin altında yaşayan insanlar var sürekli ahlak ahlak deyip duruyorlar.

Eee dostum fakirliğe kılıf bulup insanların elinden alınan hakları yerine tutunacak bir şey vermek gerekiyor. Bu da iki bacak arasına sıkıştırılmış ahlak olsa gerek. Neyse ki ahlaklı bir toplumuz biz, çalana alkış tutarız katile tecavüzcüye davullu zurnalı karşılama yaparız. Karısını dövene kafamızı çeviririz ama el ele tutuşan gençler görünce hemen döveriz, hak yemek için her türlü hilekarlığı yaparız ama namusu da iki bacak arasına sıkıştırırız. Ahlaklıyız çünkü.

Geri
Yukarı