Dil için hazırlanmışken bilgisayar mühendisliği okunur mu?

erenozers

Femtopat
Daha fazla  
Selam 12.sınıfta açık öğretime geçtim. Okuldayken dil bölümü seçmiştim. İngilizceyi gerçekten sevdiğim ve yapabildiğim için ama bilgisayar mühendisi olmak istiyorum. Temelim yok denecek kadar az. Sadece İngilizce'de kendimi geliştirdim. Onun dışındaki derslere neredeyse hiç bakmadım. Bu sene mezuna kalıp 2025'te sınava girmeyi düşünüyorum. Nasıl bir yol takip etmeliyim? Gerek program olsun gerek çalışma düzeni olsun YKS ile ilgili beni yönlendirebilirseniz çok sevinirim. Artı olarak sayısal yerine dil seçtiğim için bilgisayar mühendisliği okumamda herhangi bir engeli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temelin yoksa hiç bulaşma kısa bir hevesten ibaret olur sadece, temelin yoksa matematiğe ilginde yoktur önemli bir şeyde değil ayrıca. Üniversite sınavında ilk yıl yaz neresi çıkarsa git derim genel olarak çoğu kişi mezuna kalınca ilk yılındaki puanını alamıyor.

Temelin yoksa hiç bulaşma kısa bir hevesten ibaret olur sadece, temelin yoksa matematiğe ilginde yoktur önemli bir şeyde değil ayrıca. Üniversite sınavında ilk yıl yaz neresi çıkarsa git derim genel olarak çoğu kişi mezuna kalınca ilk yılındaki puanını alamıyor.
ya şöyle temelim evet yok ama cidden sevmediğim bi mesleği de yapmak istemiyorum 2025de olucak sınava kadar çalışıp elimden gelenin en iyisini yapmayı planlıyorum

Geri
Yukarı