Dış görünüşünüzü nasıl buluyorsunuz?

Aynaya baktığınızda ne hissediyorsunuz? Kendinizi Yakışıklı/güzel buluyor musunuz? Ben bazen yakışıklı buluyorum bazen de kız arkadaşım bu tipe neden bakıyor diyorum. Ruh halime göre degisiyor sanirim.

Çirkin buluyorum, her zaman ama bu öz güvenimi zedelemiyor genelde. Gerçi evlenmekten vazgeçtim ama :D ne yapalım bazı insanlar buna mâhkumdur.

Tip 10 numara ama zayıfım. Şunu anladım kızlar kesinlikle vücuta ve boya bakıyor. Yüzünüz az bir şey güzel olsun yeter. (Kore'li seven kızlar hariç.)

Bence de.

Yani idare eder. Bence erkeklerin çirkini yakışıklısı falan yok hepsi çirkin. Kadınlar güzel veya çirkin olabiliyor. Baktığım zaman kendi tipime garip hissediyorum. Ben de kız arkadaşım neden bana bakıyor diye düşünüyordum :D, terk etti ama o ayrı dava.

Belki de terketme nedeni tipinle âlakalı değildir.

En son ilkokul 3.sınıfta aynaya bakmıştım. O günden beri moralim bozulmasın diye bakmıyorum.

Yüzüm çocuksu duruyor 14 yaşında olmama rağmen. Boyum biraz kısa kalıyor bide. Onun dışında iyi. Yakında boy atmaya başlıyınca, sakal, bıyık vs çıkınca toparlarız inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı