Discord'dan Steam hesabımı raporladığı söyleyen kişi

Böyle oltalara gelmeyin. Bak ne güzel konu açıp sormuşsun. Tartışmaya açık olmayacak şekilde dolandırıcı olduğu belirtilmiş. Direkt engellemen gerekirdi. Geçmiş olsun, değerli bir eşyan yoktur umarım.

Maalesef bu olayı bugün yaşadım. Benim için çok değişik bir gündü. Hem param gitti hemde Steam hesabım bir de bilgilerimi aldılar. Tek dileğim, bu saatten sonra benimle uğraşmamaları. Umarım birşey yapmazlar : (

Maalesef bu olayı bugün yaşadım. Benim için çok değişik bir gündü. Hem param gitti hem de Steam hesabım bir de bilgilerimi aldılar. Tek dileğim, bu saatten sonra benimle uğraşmamaları. Umarım bir şey yapmazlar: (

Geçmiş olsun hocam Steam hesabınızı geri alabilirsiniz kredi kartı ve e postanız ile

Bende çaldırdım böyle ardından desteğe alışveriş yaptığım kartın son 4 hanesi kart sahibi ismi ve maile gelen teşekkür dekontlarından 2 3 tanesini attım 1 gün sonra hesabı geri verdiler bunların derdi Steam hesabınız değil Steam hesabınız üzerinden sizden dolar/euro istiyorlar benden 100 euro istedi vermem dedim 50 at dedi vermem dedim sonra dolandırıcı olduğun belli dedim tabii çoktan hesabı almıştı sonra işte belge cart curt attı hepsi yalan engelledim hesabada hiçbir şey olmamıştı girip sadece bilgileri değişmişti korkucak bir şey yok.

E postadaki faturalarınız, kredi kartınızın son 4 hanesi falan bunları kanıtlı şekilde fotoğraf vs şekilde yazın atın şifreyi vs değiştirip veriyorlar.
Steam desteğe konuyu anlatayım mı yoksa sadece hesabım dolandırıcılar tarafından çalındı ve geri almak istiyorum (kart numarası , faturaları) atıp geçeyim mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı