"Steam hesabını raporladım" diyerek Discord'dan yazan kişi

Efrect

Centipat
Discord'dan birisi bana hesabını yanlışlıkla dolandırıcılıkla reportladım ve hesabın banlanacak falan dedi. Ve SS attı reportun.
Hesapta yaklaşıkk 2K TL'lik oyunlar var. Banlanır mı hesap?
(Sadece hesapta CS skini falan alıoydum sitelerden. Hepsi de güvenilir sitelerdi. O yüzden olacağını düşünmüyorum.)

1683666297429.png

Net dolandırıcı. Engelleyin ve raporlayın. Steam Destek ekibi Discord üzerinden destek vermemekte.

Ayrıca biraz mantıklı olmanız gerekiyor. Sizi yanlışlıkla dolandırıcılıkla veya illegal satın alımlarla suçlayan birinin Steam Destek ekibine kanıt sunması gerekiyor. Kanıt olmadıktan sonra hiçbir işlem uygulanmaz. Uygulanacak olsa bile yapılacak işlem hakkında raporlayan kullanıcıya hiçbir detay verilmez.

Bunun yanı sıra Steam'de IP engelleme diye bir şey yok.

Son düzenleme:
Discord'dan birisi bana hesabını yanlışlıkla dolandırıcılıkla reportladım ve hesabın banlanacak falan dedi. Ve SS attı reportun.
(Sadece hesapta CS skini falan alıoydum sitelerden. Hepsi de güvenilir sitelerdi. O yüzden olacağını düşünmüyorum.)

Eki Görüntüle 1773264

Dolandırıcı engelle geç.

Eki Görüntüle 1773264
Bu taktiklere inanan kaldı mı hala? Engelle geç ne uğraşıyorsun, hesabını çalmak için uğraşıyor.

Geri
Yukarı