Disiplin anınız var mı?

Arkadaşlar arası gruptu ancak adı ödev grubu olması ve ders saati içi olduğu için olay daha çok büyüdü tabii
Anladım . Bizim gruba da atıyorlar ama sadece erkekler var. Hepimiz çok samimi olduğumuz için kimse dert etmiyor.
Hayır çocukla hiçbir samimiyetimiz yoktu arkadan geldi bi anda ısırıp kaçtı,aynı gün içerisinde ise arkadaşımın kafasını ısırdı olanlar oldu hey gidi günler.
Engelli falan mı?

Okulda yaşadığınız hiç disiplin anısı var mı?

Benim pek yok ama tanık olduğum bir tane var. Derse arkadaşlar birbirine sinirlenip biri diğerinin kafasını askılığa geçirmişti. Kan olmuştu her yer. Hatırladıkça titreme gelir.
Okulda kendi getirdiğimiz topları şişirmek için küçük bir el pompası getirmiştim. Nöbetçi öğretmen de biraz gıcıktı, nasıl gördüyse artık çantamda bir şekilde fark etmiş. Birisine vururmuşum bahanesiyle disipline göndermişti. İşin garibi sınıfta yanında sürekli maket bıçağı taşıyan birileri vardı. El pompasının bıçaktan nasıl daha tehlikeli olduğunu anlamadım. Sadece pompa meçhule karıştı. Onun dışında sorun olmadı.

Okulda kendi getirdiğimiz topları şişirmek için küçük bir el pompası getirmiştim. Nöbetçi öğretmen de biraz gıcıktı, nasıl gördüyse artık çantamda bir şekilde fark etmiş. Birisine vururmuşum bahanesiyle disipline göndermişti. İşin garibi sınıfta yanında sürekli maket bıçağı taşıyan birileri vardı. El pompasının bıçaktan nasıl daha tehlikeli olduğunu anlamadım. Sadece pompa meçhule karıştı. Onun dışında sorun olmadı.
Vurdunuz mu cidden ?

Geri
Yukarı