Doktor maaşları çok iyi olmuş

Zaten zam çıplak maaşa değil teşvik ödemesi direkt maaşı kadar neredeyse bence sen algı yapıyorsun şu an.

Sizin dediğiniz gibi bile olsa, 20bin TL'den nasıl 60bin TL'ye yükselebilir. Aile hekimlerine ek ödenek veriliyor giderleri ek ödenekten daha fazla. Yapmayın. En iyi ihtimalle 30bin TL para geçsin ellerine. Malk mülk sahibi olunabilir miktar demiş birisi de komik.

Döner sermaye dahil değildir. En azından 36-37 bin lira alırlar ki rahatça mal mülk sahibi olunabilecek bir miktar.
Kim 36-37 bin alıyor? Ben görmedim öyle bir şey. 36-37 bin dolar olsa bile 2000 dolar ediyor aylık. 12 ile çarpınca yıllık 24.000 dolar yapıyor.

Amerika'da asistan doktorlar 60-80 bin dolar arası alıyor. O da en düşüğü. Bu rakamlar kabul edilebilir olmaktan uzak bence.

Bu tip konularda kaynak göstermediğiniz sürece boş boş tartışma döner durur. Kaynak gösterir misiniz? Gidin şuradan bakın demekle olmaz.

Bu tip konularda kaynak göstermediğiniz sürece boş boş tartışma döner durur. Kaynak gösterir misiniz? Gidin şuradan bakın demekle olmaz.
Kuzenimin maaş bordrosunu buraya atamam ki dostum ne diyeyim ama annesi babası doktor olan tanıdığın veya bir sekilde ulaşabileceğiniz devlette çalışan doktor varsa kendin sorabilirsin ben teyit ettim bunu ve şu an maaşlar o şekilde istediğine de sorabilirsin hastanede çalışan

Ayrıca bu iyi göreceli bana göre iyi ama başkasına göre 60 bin lira da az gelebilir oradan laf etmeyin lütfen

Kuzenimin maaş bordrosunu buraya atamam ki dostum ne diyeyim ama annesi babası doktor olan tanıdığın veya bir sekilde ulaşabileceğiniz devlette çalışan doktor varsa kendin sorabilirsin ben teyit ettim bunu ve şu an maaşlar o şekilde istediğine de sorabilirsin hastanede çalışan.
Dostum bizim doktor tanıdığımıza senin maaşın ne kadar oldu diye sorma gibi bir görevimiz yok. Böyle bir konu açıyorsan kaynak göstermelisin. Kuzeninin maaş bordrosunu istemiyoruz senden. Bütün doktorların maaşlarının güncellediğine dair internetten güvenilir bir kaynaktan yazı at, link at tamam diyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı