Dolandırıldım ne yapacağım?

@DoktorBey19
1300TL için gidip ararlar. Ama senin bile bile adama 200 TL atıp da dolandirilip üstüne polise gitmesi saçma.
Cimer'den açsın davasını. Ki kanıt da yoktur muhtemelen.
20 Lira bile olsa hakkını arayabilirsin. Miktara bakmazlar. Cimer'e değil savcılığa gitmesi gerekiyor. Elinde konuşmalar varsa al sana kanıt. :) Kimsenin malı kimsede kalmıyor arkadaşlar, burası hukuk devleti. Bugüne kadar 5 kişiyi dava ettim hepsini kazandım hakkımı aldım.

Sayın büyük egoist adama isteyerek para atıyorsun bir şeyin karşılığında olduğunu nasıl ispatlayacaksın acaba?
İban açıklamaya item parası yazdıysa mükemmel olur. Açıklama yapmadıysa elinde konuşmalar vardır.

Dolandırıldığını nasıl kanıtlayacak hocam?
Parayı gönderirken açıklamaya yazmıştır belki x paras diye. Yazmadıysa bile mesajlaşmalar delil niteliği taşıyor.

20 Lira bile olsa hakkını arayabilirsin. Miktara bakmazlar. CİMER'e değil savcılığa gitmesi gerekiyor. Elinde konuşmalar varsa al sana kanıt. :) Kimsenin malı kimsede kalmıyor arkadaşlar, burası hukuk devleti. Bugüne kadar 5 kişiyi dava ettim hepsini kazandım hakkımı aldım.

IBAN açıklamaya item parası yazdıysa mükemmel olur. Açıklama yapmadıysa elinde konuşmalar vardır.

6'da patlama hocam ters bir adama denk gelip dikkatli ol :)

Kardeşim git şikayetçi ol. İban elinde, parayı çekerken ATM'ye yakalanacak, her türlü bulunur. Gidip hakkını ara.

Bu da benim başımdan geçenler.

Çoluk çocuk yorum yapmasın lütfen, polis görevini yapmak zorunda. Gülünecek de bir durum yok.
Senin yaşadığınla konu sahibi arkadaşın yaşadığının arasında dağlar kadar fark var.

Son düzenleyen: Moderatör:
20 Lira bile olsa hakkını arayabilirsin. Miktara bakmazlar. Cimer'e değil savcılığa gitmesi gerekiyor. Elinde konuşmalar varsa al sana kanıt. :) Kimsenin malı kimsede kalmıyor arkadaşlar, burası hukuk devleti. Bugüne kadar 5 kişiyi dava ettim hepsini kazandım hakkımı aldım.
5 davada avukat olarak mı bulundunuz yoksa 5 kere dolandırıldınız mı? Eğer 5 defa dolandırıldıysanız şaşırmamız gereken hukuki yollar sayesinde hakkınızı almanız değil de nasıl 5 kere dolandırıldınız o olur😄

Senin yaşadığınla konu sahibi arkadaşın yaşadığının arasında dağlar kadar fark var.
Dolandırmak suçtur, ağır cezası var. Fark yok, gitsin hakkını arasın. Faiziyle parasını geri alır.

5 davada avukat olarak mı bulundunuz yoksa 5 kere dolandırıldınız mı? Eğer 5 defa dolandırıldıysanız şaşırmamız gereken hukuki yollar sayesinde hakkınızı almanız değil de nasıl 5 kere dolandırıldınız o olur😄
Hayır 1 kez dolandırıldım. Sonra aracıma hırsız girdi, 100 liralık teybimi çaldılar, polisler geldi parmakizi vs aldılar 1 gecede hırsızı buldular :D Hakaret davaları da açtım. Hiç çekinmem olayı mahkemeye taşırım.

Dolandırmak suçtur, ağır cezası var. Fark yok, gitsin hakkını arasın. Faiziyle parasını geri alır.

Hocam dolandırmak suç da. Bu gibi oyun içi dolandırılmalarda maalesef dolandırılan taraf giden parasıyla kalıyor genellikle. Hiç böyle oyunda 100TL dolandırılıp dava açıp kazanan görmedim şahsen.

Hocam dolandırmak suç da. Bu gibi oyun içi dolandırılmalarda maalesef dolandırılan taraf giden parasıyla kalıyor genellikle. Hiç böyle oyunda 100TL dolandırılıp dava açıp kazanan görmedim şahsen.
Örnek teşkil edecek kaç dava gördünüz ? Avukat mısınız ?

Yeni konular

Geri
Yukarı