Dolar Nereye Gidiyor?

Bence IMF gelirse önce bir devalüasyon olacak. Birden fırlayacak sonra zamanla 4-4.5 TL'ye inecektir. IMF gelmezse yavaş yavaş 7 TL'ye yükselir ve orda kalır. Parça alacaksanız paranızı dolara çevirin kafanız rahat olsun. Yatırım için soruyorsanız. Technopat.net'ten yatırım tavsiyesi alınmaz. Bu işin yatırım uzmanlarına danışın.
Bildin valla.
Valla dolara yatırım yapmaya niyetliyim, hala harekete geçemedim. 5,32 civarındayken alacaktım 5,45 oldu.

Seçim sonrası kaça yükselir diyor herkes, almak lazım en yakın zamanda :)
Aldınız mı?

Aklınızda olsun; Eğer doları bankalardan alıyorsanız ciddi makas aralıkları olabiliyor o yüzden hangi banka ne kadar makas aralığı var mutlaka sorun derim... ( Aynı şey altında'da geçerli )

Bunu dalgaya vuran arkadaşlar var üzülüyorum. Türkiye yavaş yavaş iç savaşa doğru gidiyor, siz Doları bırakın dua edin savaş olmasın.
Olsun be dostum. İç savaş diye diye bugünlere geldik.
Çıkacaksa da çıksın bu salak ülke de, bir halta yaradığı yok. Çağının gerisinde aptal bir ülkeden farksızız. Görende afrika ülkesi zanneder.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar yükselince aldığımız ürünler bile bozulmasın diye dua ediyoruz, garantide çamura yatıyorlar yeni veya bir üst model vermek yerine stokta da yoksa iyice yandın, para iadesi yapıyorlar o parayla da aynı ürünü almanız imkansız gerçekten bıktım bu ülkeden. O kadar para verdiğimiz ürünler kullan at permatik bıçak gibi oldu o yüzden ürünlerinize iyi bakın.
Olsun be dostum. İç savaş diye diye bugünlere geldik. Ben şahsen, ölmeden önce birkaç çomar gebertmeyi tercih ederim.
Çıkacaksa da çıksın bu salak ülke de, bir halta yaradığı yok. Çağının gerisinde aptal bir ülkeden farksızız. Görende afrika ülkesi zanneder.
Teknoloji aşıkları olarak doğulabilecek en yanlış ülkelerden birinde doğduk, çok şanssızız ben de bıktım bu ülkeden çoğunun umrunda değil ki, adamlar taş devrinde yaşıyor.
Hepimiz ekonomist olduk beleşten iş.
Boş konuşmayın lütfen üstelik teknoloji forumundasınız doların acısını en çok biz çekiyoruz dile getirmeyip sineye mi çekelim, bana sorarsanız bu da yeterli değil artık sokaklara çıkma vakti geldi.
An itibariyle. Yeni PC ve parça alacaklara geçmiş olsun.
Hocam zengin olup para harcıyacak yer bulamadıkça şu an için pc parçası almak aşırı gereksiz bence. Değeri 1 birim olan şeye 10 birim vermek parayı çöpe atmaktır net.

Son düzenleme:
Dolar yükselince aldığımız ürünler bile bozulmasın diye dua ediyoruz, garantide çamura yatıyorlar yeni veya bir üst model vermek yerine stokta da yoksa iyice yandın, para iadesi yapıyorlar o parayla da aynı ürünü almanız imkansız gerçekten bıktım bu ülkeden. O kadar para verdiğimiz ürünler kullan at permatik bıçak gibi oldu o yüzden ürünlerinize iyi bakın.

Teknoloji aşıkları olarak doğulabilecek en yanlış ülkelerden birinde doğduk, çok şanssızız ben de bıktım bu ülkeden çoğunun umrunda değil ki, adamlar taş devrinde yaşıyor.

Boş konuşmayın lütfen üstelik teknoloji forumundasınız doların acısını en çok biz çekiyoruz dile getirmeyip sineye mi çekelim, bana sorarsanız bu da yeterli değil artık sokaklara çıkma vakti geldi.

Hocam zengin olup para harcıyacak yer bulamadıkça şu an için pc parçası almak aşırı gereksiz bence. Değeri 1 birim olan şeye 10 birim vermek parayı çöpe atmaktır net.
Ne güzel yaz sonuna sistem toplayacaktım, milletin salaklığını biz çekiyoruz. Tanrı bu ülkeyi bu hale getirenlerin belasını versin.

Geri
Yukarı