Dolar ve Madenciler Yüzünden Sistem Toplayamamak

Benim anlamadigim herkes durdu durdu simdi sistem toplamaya basladi gibi bir durum var sanki ortada. "Madenciler cikana kadar neredeydiniz kardesim" diye sorarlar adama... Bu arada madencilik isleriyle herhangi bir alakam yoktur. Ben zamaninda sistemimi toplamistim. Elimde is gorur 3-5 senelik guclu ekran kartlari var, onlari kullaniyorum. Illa en son cikani, en yenisini veya en guclusunu almak zorunda degilsiniz arkadaslar.

Ikinci el piyasasinda her zaman isi bilenler icin cok uygun fiyata cok guzel ekran kartlari var. Aramaya inanin.

Ihtiyaclariniza gore sistem toplamaya calisirsaniz bir sikinti cikacagini dusunmuyorum. Surekli sikayet etmekten vazgecin, elinizdeki donanimin kiymetini bilin ve onunla yetinmeye bakin. Daha mutlu ve huzurlu insanlar olacaksiniz.
Yaz ayı tabi ki de sistem toparlanacak. Okul açıkken sistem toplayan az kişi var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı