Dolar yükselir mi?

Sabaha 14'ü görürüz.
AKP'li cumhurbaşkanı her konuştuğunda kafadan 20 kuruş ekleyebilirsiniz.

Ekleme olarak, gece Asya borsaları açılmasından itibaren artış devam eder.
Umarım tuttuğunuz, tutacağınız kişi de başa gelince dolar yükseliş sağlar o zaman bakalım ne kılıflar uydurup duracaksınız merak ediyorum. Hatta kılıf uydurmamak için umarım AKP kökten kapanır silinir de ben o zaman sizi göreceğim :D

Dolar yükselir mi bilmiyorum ama bu yönetimle Türk Lirası'nın her geçen gün daha da çöp olacağı kesin.

Umarım tuttuğunuz, tutacağınız kişi de başa gelince dolar yükseliş sağlar o zaman bakalım ne kılıflar uydurup duracaksınız merak ediyorum. Hatta kılıf uydurmamak için umarım AKP kökten kapanır silinir de ben o zaman sizi göreceğim :D
Yeni gelecek yönetim de AKP yönetimi gibi ülkenin içine BİRŞEYLER YAPARSA ona da laf ederiz.
Şimdi siz AKP'ye laf etmemizden neden rahatsız oluyorsunuz ülkenin içine BİRŞEYLER YAPTIKLARI yalanmış gibi?

Yeni gelecek yönetim de AKP yönetimi gibi ülkenin içine BİRŞEYLER YAPARSA ona da laf ederiz.
Şimdi siz AKP'ye laf etmemizden neden rahatsız oluyorsunuz ülkenin içine BİRŞEYLER YAPTIKLARI yalanmış gibi?
Ne alaka dostum :D fikrini düşüncesini belirtmek ne zamandan beridir rahatsızlık oluyor? :D siz o kadar kötü bellemişsiniz ki AKP'yi yat aşşa kalk aşşa akp olmuş hayatınız :D (fanatik) falan değilim. Sadece bu tarz da atışmaları görünce aşırı eğleniyorum komiğime gidiyor parti farketmeksizin :D

Geri
Yukarı