Dolar Yükselir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Umarım hazirana kadar yükselmez ryzen 3000 serisi çıksında bi

AMD, Steam gibi sabit bir kur fiyatından satarsa sorun olmaz diyr düşünüyorum. Ama sabit kur fiyatından satmaları zor. Bir kaç ay önce Ryzen 3 işlemciler 400 Tl civarındaymış.

Dolar ve 50kr ? Siz Atatürkün zamanında kaldınız galiba bundan sonra kolay kolay düşmez o dolar demedi demeyin bence dolar azalmayı geç artacak bile yerli üretim mi kaldı ki düşsün herşeyi ithalatla yapar olduk habire fabrikalarda kapanıyor duymuyor musunuz

1999 yılında 1 dolar eski parayla 500bin, şimdiki paranın 50 kuruşuna denk, ayrıca arkadaş dalga geçmiş siz de bunu ciddiye alıyorsunuz :)

AMD, Steam gibi sabit bir kur fiyatından satarsa sorun olmaz diyr düşünüyorum. Ama sabit kur fiyatından satmaları zor. Bir kaç ay önce Ryzen 3 işlemciler 400 Tl civarındaymış.
Fiyatlar dolarla doğru orantılı artıyor fakat dolar düştüğünde fiyatlar da dolarla beraber düşmüyor anlayacağın pahalanmak var ucuzlamak yok.

Fiyatlar dolarla doğru orantılı artıyor fakat dolar düştüğünde fiyatlar da dolarla beraber düşmüyor anlayacağın pahalanmak var ucuzlamak yok.

Çünkü yüksek dolardan alıyor tedarikçiler. Düşünce zarar etmemek için bir kaç kuruş indiriyorlar.

Düşük mü ki? Zaman makinesi ile 2013'e falan mı gittik?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı