"Dünyanın en iyi oyunu Witcher'dır"

@ahmetaltkn her yorumuma kahkaha ifadesi attığına göre sende sağlam Witcher goygoycususun anlaşılan. 🤣🤣
Hayırdır Witcher 3 size naptı 😂 6 sayfadır bir çırpınma içerisindesiniz insanları ve bir oyunu aşağılayarak. Alt tarafı bir oyun yani nedir derdinizin kaynağı?

Şu oyuna da "kötü" demek için gerçekten zevksiz veya kültürsüz olmak lazım. "Bana göre değil, ben sevemedim" falan dersiniz de, "kötü" demek baya çocukça bir tartışma şekli.
Senin adında bile Witcher yazıyor sanada ne desem boş yani.🤣 Zaten bir siz bir de Last of Us fanları. İkinizde aynı türdensiniz.😃 Hadi zevksiz dedinde kültürsüz nedir ya? 🤣🤣 Şahsınızla alay etsem bu kadar ağrınıza gitmezdi. 😃

@ahmetaltkn her yorumuma kahkaha ifadesi attığına göre sende sağlam Witcher goygoycususun anlaşılan. 🤣🤣

Senin adında bile Witcher yazıyor sanada ne desem boş yani.🤣 zaten bir siz bir de Last of Us fanları. İkinizde aynı türdensiniz.😃 hadi zevksiz dedinde kültürsüz nedir ya? 🤣🤣 şahsınızla alay etsem bu kadar ağrınıza gitmezdi. 😃

Cidden üzülüyorum bazen böyle insanları görünce...

Senin adında bile Witcher yazıyor sanada ne desem boş yani.🤣 zaten bir siz bir de Last of Us fanları. İkinizde aynı türdensiniz.😃 hadi zevksiz dedinde kültürsüz nedir ya? 🤣🤣 şahsınızla alay etsem bu kadar ağrınıza gitmezdi. 😃

1615145983171.png

Bu tuş çok işime yaradı.

Witcher uzun süredir kütüphanemde duruyor. Sırf şu Witcher fanı kitle yüzünden indirip oynamadım. Vizelerim var yeni laptop aldım belki kütüphanede canım sıkılınca açar oynarım yarım saat falan.

Neden yapılamaz açıkla bunu? Her türün en iyi oyunlarını grafik, hikaye, oynanış gibi açılardan değerlendirirsin, en iyisi bu dersin. 🙂

Dünyadaki herkese " en iyi oyun bu" dedirtemezsin de ondan. Ben Skyrim sevmem mesela. Ama benim arkadaşım Skyrim manyağı. 500 saat Skyrim'i var. Çok sever. Witcher'dan nefret eder. Yeterince özgür olmadığını düşünür. Haklı da. Doğrusu 6 sayfadır Witcher 3 annenize babanıza sövmüş gibi davranıyorsunuz ve bu tuhaf gelmeye başladı.

Şu oyuna da "kötü" demek için gerçekten zevksiz veya kültürsüz olmak lazım. "Bana göre değil, ben sevemedim" falan dersiniz de, "kötü" demek baya çocukça bir tartışma şekli.
Saçmalık. Oyun kötü olduğunu hissettirirse kötüdür. Marka, firma veya yapımcı fark etmez. X kişisi oyun iyi diyebiliyorsa Y kişisi zıt görüşe sahip olabilir. Tek taraflı bakıyorsunuz.

Öte yandan insanların zevk ve kültürü ne zamandır bir oyun üzerinden ölçülüyor?

Çocukça yazıp tüm olaya tek taraftan bakmak bu kadar basit işte...

Geri
Yukarı