Dying Light 2'yi nasıl buldunuz?

Oyun şahane gidiyor şu ana kadar, tek üzücü tarafı tabanca gibi uzun menzilli silahlar olmaması. Zombiler baya güçlü ve yığınla geliyor.

Dümdüz oyun. Ben korsan oynuyorum da para ile almış olsam pişman olurdum. NPC'lerin yarısından fazlası kütük gibi konuşuyor, yan görevlerin derinliği yok ve mantık hatası dolu. Görevlere yazılan senaryoları hiç oturup okumamışlar sanırım, 15 senedir öyle bir ortamda hayatta kalmış şehirdekiler her şeyi 1 kişiden bekleyecek kadar aciz olabilir mi? 10 saçma yan görev yerine 2 tane hikayeli ve uzun yan görev olsa daha iyi olurdu. Sırf EXP ve oyunu uzatmak için basmışlar.

Dümdüz oyun. Ben korsan oynuyorum da para ile almış olsam pişman olurdum. NPC'lerin yarısından fazlası kütük gibi konuşuyor, yan görevlerin derinliği yok ve mantık hatası dolu. Görevlere yazılan senaryoları hiç oturup okumamışlar sanırım, 15 senedir öyle bir ortamda hayatta kalmış şehirdekiler her şeyi 1 kişiden bekleyecek kadar aciz olabilir mi? 10 saçma yan görev yerine 2 tane hikayeli ve uzun yan görev olsa daha iyi olurdu. Sırf EXP ve oyunu uzatmak için basmışlar.
Ayrıca bazı mekanlara sadece gece gel diye inat etmesi de saçma. Ben gündüz gezmek istiyom arkadaşım, tırsıyorum. 😂 Hele o ağzı parçalanmış çikin zombi, evlerden ırak, ne berbat bişey o ya. 😀 Oyundan tırstırdı beni.

Oyun çok güzeldi korka korka da olsa bitirdim :D Tırsak biri olduğumdan hem de cıvıl cıvıl şeyleri daha çok sevdiğimden ikinci oyunun atmosferi ilkinden daha hoşuma gitti. Yalnız dövüş olayı ve vuruş hissiyatı ilk oyunda daha iyiydi. Kombat skillerinin pek çoğu bana boş geldi. Paraşüt güzel bir eklenti olmuş ve kanca mekaniğinin üstüne baya koymuşlar ama üzücü olan onları oyunda geç elde ediyor oluşumuz. Gece görevleri haricinde ana hikaye+yan görev+2-3 saat etrafta fink atarak oyunu 40 saatte bitirdim. dlc gelirse tekrar döneceğim. Hikayesi için etkileyici diyemem ama eğlendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı