Edifier Türkiye dolandırıcılığı

Para iadesi hemen düşmüyor, 1 haftaya anca düşer. İsterseniz bankanızı arayıp öğrenebilirsiniz.
Ayrıyetten daha 1 gün olmuş. Hemen onaylamamış olabilirler.
Bu sitenin dolandırıcılık yapacağını sanmıyorum. Aynı kulaklığı aldım, hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Tekrar ulaşmaya çalışın, durumu sakince anlatın. Hem bankaya hem Edifier'a.
Veya 1-2 gün bekleyin. Eminim ki dönüş yapacaklardır.

Son düzenleme:
Para iadesi hemen düşmüyor, 1 haftaya anca düşer. İsterseniz bankanızı arayıp öğrenebilirsiniz.
Ayrıyetten daha 1 gün olmuş. Hemen onaylamamış olabilirler.
Bu sitenin dolandırıcılık yapacağını sanmıyorum. Aynı kulaklığı aldım, hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Tekrar ulaşmaya çalışın, durumu sakince anlatın. Hem bankaya hem Edifier'a.
Veya 1-2 gün bekleyin. Eminim ki dönüş yapacaklardır.
Hocam rica etsem siteye girip kurumsaldan bize ulaşın kısmına veya müşteri hizmetlerinden konuşma kısmına tıklar mısınız? Ben 404 hatası alıyorum.

Hocam rica etsem siteye girip kurumsaldan bize ulaşın kısmına veya müşteri hizmetlerinden konuşma kısmına tıklar mısınız? Ben 404 hatası alıyorum.
Siteyi yeniliyorlar, o kısmı koymamış olabilirler. Aynı şekilde Edifier logosuna tıklayınca da nasıl logo değiştirilir adında bir PDF'e çıkıyor.

Buyurun, postaları: [email protected]

1635861137378.png

Hocam e posta attım ancak dünden bu yana cevap yok. Instagram'dan ulaştım kendilerine. Böyle bir hata olmamıştır tarzı konuştular. Şu an sitede destek bölümü buldum. Oraya yazmayi deneyeceğim bir de.

Sitede yenileme yapıyorlar galiba. Kötü şans denk gelmiş. Hepsiburada üzerinden kulaklık almıştım bir sıkıntı olmamıştı.

Siteyi yeniliyorlar, o kısmı koymamış olabilirler. Aynı şekilde Edifier logosuna tıklayınca da nasıl logo değiştirilir adında bir PDF'e çıkıyor.

Buyurun, postaları: [email protected]

Eki Görüntüle 1204681

Hocam çok şükür sitedeki destek çalışıyor. 10 dakika geçmeden cevap verildi. Sipariş onaylandı ve iade için IBAN istendi kart ödemesi kabul edildi. Sunucu yenilediklerini ve çoğu sistemin bozulduğunu söyleyip özür dilediler. Konu kapanabilir.

Hocam bildirmek istiyorum ki ben siteye girerken bağlantı gizli değil hatası veriyordu ve ben VPN kullandım. Hala bir bilgilendirme yok. Sipariş hala ödeme bekleniyorda. Hala bir iade de yok. 3 gün içinde sipariş onaylanmaz ve birtanesi iade olmazsa THH'ye başvuracağım.
Hocam an itibari ile e mailleri kapatıldı. İletişim kısmı 404 not found hatası veriyor. Bu gerçek bir dolandırıcılık.

Merhaba son durum nedir acaba, alışveriş yapmayı düşünüyorum 3 5 gün için de?

Merhaba son durum nedir acaba, alışveriş yapmayı düşünüyorum 3 5 gün için de?
Hocam son mesajı okursaniz anlarsınız. Sanırım site ve sunucu değişimine denk geldim benim şanssızlığım. Kalanında çok güzel ilgilendiler kendileri ve gereken yapıldı. Üründen memnunum.

Geri
Yukarı