Ekran Kartı 90 Derece

Recpin

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım normalde hiçbir işlem yapmaz iken 35 derece en fazla oluyordu fakat şu an memory ve GPU hiçbir işlem açık değilken kullanımda ve ekran kartı 90 dereceye kadar çıkıyor sebebi nedir acaba? Şimdiden teşekkürler.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi ekran kartı bu? Çok enteresan ya boşta bile ekran kartını %29 nasıl kullanabiliyor. Daha fazla bilgi paylaşmalısın sorun ile ilgili neler denedin mesela? Sürücüyü silip, tekrar yükledin mi? Güncel mi?

Ekran kartım normalde hiçbir işlem yapmaz iken 35 derece en fazla oluyordu fakat şu an memory ve GPU hiçbir işlem açık değilken kullanımda ve ekran kartı 90 dereceye kadar çıkıyor sebebi nedir acaba? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 204514
Virüs bulaşmış olabilir. Sağlam bir virüs taramasından geçirmeni öneririm PC'yi.

arkadaşlar format ta attım driver güncel fakat ekran kartı neyin kullandığını bulamadım. sürekli bir kullanımda ve ısınma yapıyor.

Siz emin misiniz o sıcaklıkta çalıştığından? Attığınız ekran görüntüsüne biraz farklı gözüküyor. Ekran kartı modeliniz nedir?

Siz emin misiniz o sıcaklıkta çalıştığından? Attığınız ekran görüntüsüne biraz farklı gözüküyor. Ekran kartı modeliniz nedir?
ekran kartı modelim Amd Radeon HD 7950 Boost Edition 2 gün öncesine kadar böyle gpu memory boşta iken artmıyordu nette dolanırken 35-38 derece arasındaydı şimdi nette dolanıyorum bakıyorum 47-60 derece oyuna girince ekran kartı kullanımı %100 sıcaklık 95 derece

Sisteminizin detaylı bir temizliğe ve termal macun değişimine ihtiyacı olabilir, ne zamandır temizlenmiyor bilgisayar ?

Yeni konular

Geri
Yukarı