Ekrem İmamoğlu: "Karar ne olursa olsun, herkesi saat 16.00’da Saraçhane’ye davet ediyorum"

Bu olaydan sonra hâlâ hükumeti destekleyen varsa kusura bakmayın ancak akılsızdır. Gerçi zaten akılsızlar. 🤣

Bir şekilde çözüleceğini düşünüyorum, zamanında aynısı Erdoğan'ın da başına gelmişti.
Evet ama hocam onun zamanında bir seçim yoktu sanırım. Şimdi seçim var ve çözülse bile siyasi yasak var. Umudu kesmeye başlasam mı bilemedim.

Evet ama hocam onun zamanında bir seçim yoktu sanırım. Şimdi seçim var ve çözülse bile siyasi yasak var. Umudu kesmeye başlasam mı bilemedim.

Ben son ana kadar ümidimi kesmeyeceğim, İmamoğlu arkasına çok büyük bir siyasi destek aldı. Yakın zamanda sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

Boş boş beklemekten sıkıldım, İstanbul'da olmadığım için Saraçhaneye gidemem ama en kötü yaşadığım yerde bir pankart falan açarım. Her şeyimizi elimizden aldılar ve halk hala daha ses çıkarmayıp "umarım yeni bir gezi olayı olmaz" diyor.

Ben son ana kadar ümidimi kesmeyeceğim, İmamoğlu arkasına çok büyük bir siyasi destek aldı. Yakın zamanda sorunun çözüleceğini düşünüyorum.
Bencede. Sosyal medya karıştı zaten. Birde tüm sosyal medyadan ve siyasetçilerden destek de aldı, çözülmesi umuduyla.

Geri
Yukarı