Eksi sozlukteki dondurulmus patates basligi

Sen göreceğine inanıyor musun?
Fox TV gündeme getirebilir belki.
"Biz bunları halkımız için yapıyoruz patates zararlı makarna yiyin a pardon onada zam gelmişti bunlar hep bay ... nın oyunları halkımız 15 temmuz da neler yaptı patates mi yıldırabilecek bizi " +9 oy itemi bu şekilde duyulur bence.
Keşke tek mevzu patates olsa o konudaki. :( Çok şey söylerdim ama arkadaşın dediği gibi iş almayayım başıma. Ben sadece bilinsin istedim. Bu konuyu açmayacaktım ama iyice bıktım insanların kandırılmasından.

Son düzenleme:

Keşke yek mevzu patates olsa o konudaki. :( Çok şey söylerdim ama arkadaşın dediği gibi iş almayayım başıma. Ben sadece bilinsin istedim. Bu konuyu açmayacaktım ama iyice bıktım insanların kandırılmasından.
Hocam artık zaten ne söylesen boş kim dinleyecek ki en fazla 1-2 kişi uyanır. Bizim konuşmamız yangına bir tas su dökmek gibi bundan sonra.

Belki ayda 10 kg patates alabilecekken artık 5 kg alıyorum(misal olarak verdim). Ben aç kalmam. Sesimizi çıkardık çıkardık yine yaranamadık. Patates, soğan kuyruğunda sıra bekleyen insan müsveddesi düşünsün artık. Ayda 5 kg patates alabilen şimdi kuyrukta sıra bekliyor ve bundan memnun. Farkında değiller ki biz sadece kendimizi düşünerek muhaliflik yapmıyoruz. Bu davarlar hala daha açlıktan nefeslerinin kokmasından memnunsa ben kimse için kendimi ateşe atmam daha ''vatan haini'' damgası yiyemem. Bundan sonra her koyun kendi bacağından asılsın.

Keşke yek mevzu patates olsa o konudaki. :( Çok şey söylerdim ama arkadaşın dediği gibi iş almayayım başıma. Ben sadece bilinsin istedim. Bu konuyu açmayacaktım ama iyice bıktım insanların kandırılmasından.
Haber kanallarıda senin gibi düşünüyor dertsiz başıma dert almayayım diyor. Saçma sapan şeyleri karşımıza koyuyor.

Bu ülkede hep yandaşlar ve kendileri kazanır. Bunlar geldiğinden beri böyle oldu, gidene kadar böyle olacak.

Olan bize oluyor. Fakat umurumda değil. Böyle cahil bir halk bulmuşlar ne yapsalar iyidir. Zaten sorgulayan ve hesap soran yok ne güzel bir ülke.

Bu ülkede hep yandaşlar ve kendileri kazanır. Bunlar geldiğinden beri böyle oldu, gidene kadar böyle olacak.

Olan bize oluyor. Fakat umurumda değil. Böyle cahil bir halk bulmuşlar ne yapsalar iyidir. Zaten sorgulayan ve hesap soran yok ne güzel bir ülke.
Hocam iyi bari, “Hiç umudum kalmadı bu ülkeden.” yazmamışsınız.
Yoksa bilmem kaçıncı kere aynı cümleyi görecektim.

Yeni konular

Geri
Yukarı