En Çok Gururlandığınız An

@BilgisayarKurdu Bende başını bağlı olduğunu düşündüğümden ve dedim belki kızda belki küçük biridir, bu lafı söylemek yakışmaz diyerek mesajı düzenledim, anlamayanlar olabilir direkt alıntıya bakarak. Alemsin ya hakkaten.:D

@BilgisayarKurdu Bende başını bağlı olduğunu düşündüğümden ve dedim belki kızda belki küçük biridir, bu lafı söylemek yakışmaz diyerek mesajı düzenledim, anlamayanlar olabilir direkt alıntıya bakarak. Alemsin ya hakkaten.:D
Onu fark ettim, düşünmen yeter sağol :)

Lise stajındayım bizim patron dedi şu adresteki şirkete git yapılacak işler varmış yardımcı ol. Bindim gittim saat 10:00 gibi girdim şirketten içeri o gün ben kaç bilgisayar topladım, kaç yazıcı kurdum, kaç modem ayarladım bilmiyorum. Oradaki adam saat 20:00 civarı olmuş bana "sen IP kamera nasıl bağlanır biliyor musun?" dedi. Dedim "Aldığınız firma gelir size monte eder benim gitmem lazım" adam sağolsun kendi arabası ile beni evime kadar bıraktı. Bu olaydan 1-2 gün geçti geçmedi şirketteki adam bizim ofise geldi patronun ve bizim ofisteki gıcık, stereotiplerin yanında beni bir övdü bir övdü içimden "lan ben neymişim" dedim. Keşke demeseydim staj bitene kadar elekçi gibi İstanbul'un her köşesinde yeni açılan ne kadar firma varsa gezdim. Hayatımın belli bir bölümü metrobüste ayaktayken pencereden arabaları izleyerek geçti.

Geçen mercedesli bir hanım kızımızın arabasının altına nereden geldiyse kaya sıkışmıştı, yolu kapatmıştı. @AeTh9sha ile bisiklet turuna giderken denk gelmiştim. Bizim arabadan kirkoyu alıp arabayı kaldırmış ve kayayı dışarı çekmiştim. O an bir gururlanma yaşadım, havalara girdim.

Hanım kızımız bizi kullanmış gibi oldu biraz da, olsun ben yinede gururluyum :)
Mercedes'e binersin ama cenazene Ford gelir zalımın kızı dedim.

Bkz: Otobüs de bayanlara, yaşlılara yer vermek... ^^

Gururlandığım- duyduğum anılarım çok...
Çocukken babamın beni komşu köylü bir çocukla güreştirip sonrasında galip geldiğimi görünce de sırıtarak (normalde pek sırıtan biri değildir de :D) gururlanan yüz ifadesi beni de gururlandırmıştı. Hayatımda 10'larca kez gurur verici durumlarım oldu ancak hiç biri o güreş sonrası sahne gibi olmamıştı doğrusu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı