En çok korktuğunuz an

Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle hayırlı günler.

Evet, başlıktan anlayacağınız üzere herkes bu konuda hayatında en çok korktuğu anı yazsın. Maksat muhabbet olsun.

Benim en çok korktuğum an ise 4-5 yaşında iken bakkala giderken kocaman bir köpek görmüştüm. Köpek gitsin diye köşede 30-35 dakika beklemişimdir. :D Sonra bizimkiler buldu beni. :D Ne zaman hatırlasam gülerim.

Benim de okul da (üstelik geçen yıl) matematik öğretmenimiz sınavlar bitti diye korku hikayesi felan anlatıyordu. O gün hava da yağmurluydu. Her yer karanlık, lambalar felan kapalı. Sadece öğretmen görünüyor. Öğretmen de gerçekten dürüst biriydi, başımdan geçti diyordu. Neyse tam hikayenin en korkunç yeri, bir arkadaşım başka bir öğretmenin yanındaydı, bir anda sınıfa girdi. Allah'ım bir de en önde oturuyorum. Bütün sınıf aynı anda bağırmaya başladı. :) Ben sandalyeden fırlayıp masayı devirdiğimi hatırlıyorum. :) Sınıfın en delikanlısı bile Affedersiniz altına yapacaktı neredeyse. Her hatırladığımda gülüyorum.

Babamın iş yerindeyken 8 yaşında tüplü televizyonun arka kısmına kolum çarptı. 220 Yedim çok korkmuştum, hala unutamam. :(
220 volt mu ? Eğer öyle olduysa çok şanslıymışsın demek ki.

Edit: Bundan 5-6 yıl önce mantar ledin bacaklarını ayırıp prize sokmuştum. :D Led yanmadı ama ben yanıyodum az kalsın. Allah' tan şalter attıda kurtuldum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı