En iyi anime nedir?

Hayır onu geçtim 220 bölümde %40 filler var, adamlar 1100 bölümde %10 gibi bir filler oranı yakalamış
1 bölüme 1 chapter'ı güç bela uyarlarsan tabi 1100 bölüm olur. Aynısı Naruto'ya yapılsaydı o da rahat fillersız 800-900 bölüm olurdu herhalde. Ama aksine Naruto'da bu tarz bir işkence yapılmadı 1 bölüme en az 2-3 chapter uyarlandı. Her iki ucu şeyli değnek nerden baksan. Yok şu kadar filler var diye sallamak gereksiz.

Oranlara bakmak varken bölüm sayısına bakma da iyiymis. One Piece 1100 bölüme dayanacak Naruto 220 bölüm. Hayır onu geçtim 220 bölümde %40 filler var, adamlar 1100 bölümde %10 gibi bir filler oranı yakalamış. Filler konusunda boşa sallıyorsun yani.
Farkında değilsiniz ama şuanda aynı rengin lacivertini savunuyorsunuz. Naruto'ya kalitesiz diyen kesim meyve yiyerek ilah gücüne ulaşan bir karakterin olduğu animenin Naruto gibi bir başyapıttan üstün olduğunu savunuyor. Ha yine de kesin yargıyla konuşmam mümkün değil sonuçta 60 bölüm falan izledim ama o kadar yavaş ve sıkıcı ilerledi ki 60 bölümün %50'sinde uyukladığımı hatırlıyorum. Ama zevkler ve renkler meselesi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230923-224951_Chrome.jpg
    Screenshot_20230923-224951_Chrome.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 21
Farkında değilsiniz ama şuanda aynı rengin lacivertini savunuyorsunuz. Naruto'ya kalitesiz diyen kesim meyve yiyerek ilah gücüne ulaşan bir karakterin olduğu animenin Naruto gibi bir başyapıttan üstün olduğunu savunuyor. Ha yine de kesin yargıyla konuşmam mümkün değil sonuçta 60 bölüm falan izledim ama o kadar yavaş ilerledi ki 60 bölümün %50'sinde uyukladığımı hatırlıyorum. Zevkler ve renkler meselesi.
Tabii ki orası öyle, isteyen istediği seriyi sever narutoyu ben de severek izledim ve gelip burda gömmem. Naruto benim için güzel ve kaliteli bir seri, mevzu filler bölüm konusu olunca yorum yapmak istedim sadece. İsteyen istediği seriyi veya karakteri sevebilir. Bir de filler bölüm sayısına bakacaksanız yabancı kaynaklara bakmanızı öneririm.

Dosya Ekleri

• IMG_0649.jpeg
    IMG_0649.jpeg
    226,2 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_0648.jpeg
    IMG_0648.jpeg
    155,5 KB · Görüntüleme: 28
Farkında değilsiniz ama şuanda aynı rengin lacivertini savunuyorsunuz. Naruto'ya kalitesiz diyen kesim meyve yiyerek ilah gücüne ulaşan bir karakterin olduğu animenin Naruto gibi bir başyapıttan üstün olduğunu savunuyor. Ha yine de kesin yargıyla konuşmam mümkün değil sonuçta 60 bölüm falan izledim ama o kadar yavaş ve sıkıcı ilerledi ki 60 bölümün %50'sinde uyukladığımı hatırlıyorum. Ama zevkler ve renkler meselesi.

Meyve yiyerek tanrı olunsaydı korsanlar kralı Roger olamazdı.
Beğenmemişsiniz ki sıkıntı değil elbet ama evreni hakkında pek bir şey bilmediğiniz şeyler hakkında o kadar da emin konuşmayın bence

Meyve yiyerek tanrı olunsaydı korsanlar kralı Roger olamazdı.
Beğenmemişsiniz ki sıkıntı değil elbet ama evreni hakkında pek bir şey bilmediğiniz şeyler hakkında o kadar da emin konuşmayın bence

Emin konuştuğum bir yer yok ki zaten yazımda birkaç kez dile getirdim. Hatta dediğim gibi sadece 60 bölüm izledim ve 30'unda uyukladım. Yine de One Piece'ı beğenen birinin Naruto'yu çöplemesi çok saçma geliyor. Aynısının laciverti dediğim gibi. Ayrıca evet, animede meyve yiyerek güçlü olunuyor :D. Konusu bile böyle olan bir animeye aşık olan kesim Naruto'ya kalitesiz derse güler geçerim.

Emin konuştuğum bir yer yok ki zaten yazımda birkaç kez dile getirdim. Hatta dediğim gibi sadece 60 bölüm izledim ve 30'unda uyukladım. Yine de One Piece'ı beğenen birinin Naruto'yu çöplemesi çok saçma geliyor. Aynısının laciverti dediğim gibi. Ayrıca evet, animede meyve yiyerek güçlü olunuyor
:D. Konusu bile böyle olan bir animeye aşık olan kesim Naruto'ya kalitesiz derse güler geçerim.
Surprizbozani pek anlamamışsın sanırım. Zamanının en güçlü korsanının meyvesi yoktu. O dönemin en güçlü denizcisinin de meyvesi yoktu. Meyvesiz de güçlü olunuyor o meyve muhabbetini geç bence.

Surprizbozani pek anlamamışsın sanırım. Zamanının en güçlü korsanının meyvesi yoktu. O dönemin en güçlü denizcisinin de meyvesi yoktu. Meyvesiz de güçlü olunuyor o meyve muhabbetini geç bence.
Meyvesiz güçlü olunmaz demedim ki. Sadece çoğu karakterin gücünün büyük bir kısmı hangi meyveyi yediğine veya yiyip yememesine bağlıydı genel olarak.

Emin konuştuğum bir yer yok ki zaten yazımda birkaç kez dile getirdim. Hatta dediğim gibi sadece 60 bölüm izledim ve 30'unda uyukladım. Yine de One Piece'ı beğenen birinin Naruto'yu çöplemesi çok saçma geliyor. Aynısının laciverti dediğim gibi. Ayrıca evet, animede meyve yiyerek güçlü olunuyor :D. Konusu bile böyle olan bir animeye aşık olan kesim Naruto'ya kalitesiz derse güler geçerim.
Dostum 3 yıldır ben bu seriyi takip ediyorum benden iyi bilemezsin bence :D. Anime de meyve yiyerek güçlü olunuyor ama buna karşıt bir güç daha var demek istiyorum. Kyuubiye karşı koyabilecek muhteşem bir güç yok ama meyveye karşı konulabilecek muhteşem bir güç var demek istiyorum. Meyve yiyen torpilli olmuyor yani. Ama 60 bölümde bunlar açıklanmadığı için size saygı duyuyorum

Meyveyle güçlü olunuyor diye nardodan daha mı kötü yani? Bu nasıl bir mazeret ya :D? HxH’den çakma maksimum 10 tane gözden oluşan güç sisteminden daha iyi en azından yüzlerce meyvenin farklı farklı güç vermesi, sadece buna bakarak bile kalite anlaşılıyor. iks de

Yeni konular

Geri
Yukarı